Favore.plForumPozostałe tematy

Motocykl dla samca

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Motocykl dla samca

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • goplaneczka 30 cze 2014, 19:34
    hej, mam do was pytanie/ prośbę - mój kolega uważa, że faceci na motocyklach to bezmózgi, ja się z tym absolutnie nie zgadzam. moim zdaniem nie kazdy motocyklista to od razu fan predkosci. bardzo mi sie podobaja motocykle kawasaki, myslalam niedawno o tym, by moze zrobic kurs na kat. a. jednak mój kolega cały czas kpi ze mnie, mówi, że baby się na niczym nie znają, tylko lecą na testosteron. jak zbic kolegę, by pokazać mu, że nie każdy facet na motorze to spływający testosteronem samiec alfa, a nie każda laska, która myśli o motocyklach to dizunia, której tylko podrywanie w głowie?
    Cytuj
  • Ewelina_L 4 lip 2014, 17:29
    Proponuję ignorować głupich kolegów przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 10 gru 2014, 12:51     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2014, 11:45, w całości zmieniany 2 razy)
    Mam koleżankę, która śmiga od jakiegoś czasu na motocyklu [url=http://sprzedajemy.pl/temat/honda+nsr+125]honda nsr 125[/url] i radzi sobie lepiej niż niejeden facet, więc również nie wydaje mi się wcale, aby było to zarezerwowane tylko dla mężczyzn, i to na dodatek tych niezbyt rozgarniętych.
    Cytuj
  • ada111 16 gru 2014, 13:11
    możesz mu podarować koszulkę z nadrukiem motocykla uśmiech zajrzyj na naszą stronę! www.karoka.pl
    Stworzymy Ci nadruk z Twoim lub osoby, której chciałabyś sprezentować koszulkę z ulubionym motywem, który jest trwały i się nie spiera! uśmiech
    Bądź eko uśmiech
    Cytuj
  • peana 19 sty 2015, 19:17
    Sama jest motocyklistą i mam naprawdę dużo znajomych, którzy są normalni. Motocykle to ich gigantyczna pasja. Zauważyłam, że Ci, którzy mają motocykl jedynie dla szpanu kupują sobie Hondę CBR, to jak BMW wśród samochodów przymrużenie oka Ja jeżdżę na Kawasaki zzr 600, a Tobie który model się podoba?
    Cytuj
  • ameli 18 mar 2015, 11:52
    mój mąż ma motocykl i wcale nie uważam ani jego za jakiegoś bezmózgiego samca, ani siebie za dziunię. Mamy Kawasaki Vulcan 1700 Voyager i jest doskonały na długie jazdy, planujemy cały urlop w tym roku spędzić na zwiedzaniu Czech na dwóch kółkach uśmiech
    Cytuj
  • pani_woda 30 mar 2015, 8:48
    My z moim mężem też posiadamy motocykl Kawasaki ER5 , przejechaliśmy na nim prawie całą Polskę jest niezawodny , nie wyobrażamy
    sobie innego środka lokomocji oraz innego sposobu na spędzenie wakacji .
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: Baby shower