Favore.plForumPozostałe tematy

Na weekend - gdzie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na weekend - gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • wojowska1985 15 gru 2015, 10:55
    Teraz kiedy śnieg na dworze, Kaszuby wyglądają na prawdę ciekawie. Sąsiedzi często biorą "nogi za pas" i uciekają tam, gdzie spokój, ale też z możliwością spędzenia jak najwięcej czasu z dzieciakami. W miniony weekend pojechali do [url=http://agroturystyka.kaszuby.org]agroturystyka.kaszuby.org[/url]. Wrócili bardzo zadowoleni.
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:15     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 15:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepsze są góry i basta! Na 8a.pl macie bogatą ofertę odzieży nadającej się w góry, bo bez dobrych butów taka wycieczka nie ma sensu. Na szczęście ludzie są coraz bardziej tego świadomi.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 27 gru 2015, 16:50
    ja to bym się wybrała gdzieś w Polskę, mamy tyle pięknych miejsc a zachwycamy się egzotycznymi plażami.
    Cytuj
  • 9 wrz 2016, 23:27
    Polecam wyjazd na weekend do Madrytu, to piękne miasto i niedawno miałam okazję je zwiedzać podczas weekendowego pobytu. Wyjazd organizowałam samodzielnie, na miejscu miałam się gdzie zatrzymać ponieważ moja znajoma od kilu lat mieszka w Madrycie. Przed wyjazdem nie zapomnijcie wykupić ubezpieczenia turystycznego, ja przeważnie sprawdzam na stronie Rankomat. takie ubezpieczenie kosztuje bardzo mało, a daje spokojną głowę.
    Cytuj
  • Fewekin 20 wrz 2016, 11:15
    Ja polecam pomyśleć nad mazurami - nie ma piękniejszego miejsca w Polsce uśmiech
    Cytuj
  • Agna 19 lis 2016, 13:39
    Też lubię tam jeździć uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 29 mar 2017, 18:34
    Szklarska poręba zdecydowanie, uwielbiam przymrużenie oka Na weekendy idealnie, szczególnie że blisko z Wrocławia
    Cytuj
  • Battlecross 6 wrz 2017, 18:45
    Ja się coraz bardziej przekonuję do wyjazdów na takie weekendowe podróże póki jest jeszcze pogoda. Np taka Praga. Wziąć jeden dzień wolnego (w piątek np), wyjechać w czwartek po pracy i 3 pełne dni można spędzić w stolicy Czech. Na taką okazję poleciłbym tylko wykupić jakieś ubezpieczenie bo licho nie śpi, a np PZU Wojażer kosztuje około 5 zł za dzień, więc groszowe sprawy a na wypadek jakiegoś zdarzenia jest się krytym.
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 9:43
    Może na Jurę Krakowsko - Częstochowską? Pięknie tam jest uśmiech
    Cytuj
  • ChristmasW 19 sty 2018, 12:13
    Nigdy nie zaszkodzi popytać znajomych. Jest duża szansa, że mogą wiedzieć coś na ten temat.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: HieronimDWed1