Favore.plForumPozostałe tematy

Naturalne tabletki odchudzające

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naturalne tabletki odchudzające

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Masa 21 kwi 2015, 21:30
    Takie pytanie mam, ktoś się orientuje czy na rynku są jakieś naturalne tabletki wspomagające odchudzanie? Nie szukam żadnych typu speed.
    Cytuj
  • jarzebina 23 kwi 2015, 19:11
    Są np. roślinne suplementy, zawierające naturalne ekstrakty i wyciągi z roślin, witaminy i minerały, o coś takiego Ci chodzi?
    Cytuj
  • Bonobo 3 maj 2015, 22:45
    Moja siostra od jakiegoś czasu stosuje środek Garcinia Cambogia jest na naturalnych składnikach jak herbata czerwona Pu - Erh, Guarana, korzeń Żeń Szenia; L- Karnityna i chrom. Jest bardzo zadowolona bo zmniejsza łaknienie, wspomaga spalanie tłuszczu.
    Cytuj
  • Masa 4 maj 2015, 21:02
    Bonobo i działa to na nią? To jest na 100% naturalne? Nie chcę chemii, wiesz o co chodzi. Bo znasz to z autopsji, że tak powiem, mogłabyś coś więcej o tym powiedziec?
    Cytuj
  • madziunka77 5 maj 2015, 14:13
    naturalnie, to człowiek powinien po prostu mniej jeść, a jak nie potrafi no to lepiej ćwiczenia i odżywki.
    Cytuj
  • sylwia4012 15 maj 2015, 8:59
    Kuracje w Natur House opierają się właśnie na takich naturalnych suplementach oraz zdrowej diecie, układanej przez dietetyka. Podobno te kuracje są bardzo skuteczne.
    Cytuj
  • kifonda 8 cze 2015, 7:30
    Nie wiem. Wiem natomiast, że odchudzanie wspomagają ćwiczenia przymrużenie oka Jak jesteś leniwa, to przyda Ci się [url=http://fitspire.pl/produkt/pilka-do-cwiczen-fitspire]piłka do ćwiczeń [/url]. Przyjemne z pożytecznym.
    Cytuj
  • kisiel123 12 cze 2015, 10:32
    Większość z tych tabletek i tak działa wyłącznie na zasadzie placebo. O ile w ogóle.
    Cytuj
  • mjeszt 12 cze 2015, 13:20
    A nie uważacie, że słowo "naturalne" jest po prostu chwytem marketingowym, mającym na celu zdobycie zaufania klienta, a tak naprawdę to tylko chemia i nic więcej? Ja osobiście tak uważam, ponieważ gdyby faktycznie te środki byłyby naturalne to wtedy byśmy musieli wydać krocie.
    Cytuj
  • kustosz421 22 cze 2015, 7:58
    Raczej nie. Niektóre suplementy po prostu zawierają naturalne składniki. Popatrz np. na XShape. Suplement ten wspomaga odchudzanie i zawiera w składzie m.in.: aminokwasy, L-karnitynę, witaminy, niacynę i inne składniki, które są naturalne.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Na weekend- gdzie?