Favore.plForumPozostałe tematy

Nest Bank - konto dla studenta

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nest Bank - konto dla studenta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Quku 25 kwi 2017, 12:52
    Z różnych opcji zastanawiam się nad kontem w Nest Banku, ktoś korzystał z ich usług? Moglibyście coś niecoś powiedzieć na ten temat?
    Cytuj
  • Quku 10 maj 2017, 11:29
    A czy są jakieś wymagania do spełnienia by konto było w pełni darmowe?
    Cytuj
  • Masa 24 sie 2017, 16:49
    Mam pytanie, widziałem bowiem konto dla młodych w Nest Banku, ale nie było mi dane nic konkretnego się dowiedzieć o nim. Czy ktoś może, jakiś dobry człowiek wie co to za konto jest?
    Cytuj
  • opiekunnestbank 7 wrz 2017, 18:35
    Masa napisał:Mam pytanie, widziałem bowiem konto dla młodych w Nest Banku, ale nie było mi dane nic konkretnego się dowiedzieć o nim. Czy ktoś może, jakiś dobry człowiek wie co to za konto jest?
    Szanowny Panie, w Nest Banku mamy konto dla młodzieży. To Nest Konto Samodzielne, które pozwala na bezpieczne wprowadzenie dziecka w świat finansów. Do otworzenia tego konta wymagane jest posiadanie Nest Konta w Nest Banku. Aby je otworzyć wystarczy, że zaloguje się Pan do swojego Nest Konta i złoży wniosek o „Nest Konto Samodzielne”. Nest Konto Samodzielne to przede wszystkim: pierwszy krok do finansowej samodzielności dzieci w wieku 13–18 lat. Dziecko może w pełni korzystać z konta, ale Pan jest jego posiadaczem, a więc można mieć stały wgląd w historię transakcji. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, można od ręki i bezpłatnie przelać pieniądze ze swojego Nest Konta na Nest Konto Samodzielne, z którego korzysta dziecko. Korzystając z Nest Konta Samodzielnego – tak samo jak w przypadku Nest Konta – nie płaci się nic za otwarcie, prowadzenie, kartę, internetowe przelewy krajowe Elixir, bankomaty w Polsce i za granicą i wpłatomaty sieci Euronet. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/konta/konto-samodzielne.html

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • Masa 10 wrz 2017, 19:59
    Czyli nic nie dzieje się bez mojej zgody?
    Cytuj
  • opiekunnestbank 25 wrz 2017, 19:38
    Masa napisał:Czyli nic nie dzieje się bez mojej zgody?
    Szanowny Panie, tak. Nest Konto Samodzielne to konto, którego Pan jest posiadaczem, a więc ma Pan stały wgląd w historię transakcji.

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • Masa 8 gru 2017, 13:22
    Mam takie pytanie odnośnie NestBanku, by otworzyć u panstwa lokatę trzeba posiadać już konto, czy nie ma takiej potrzeby?
    Cytuj
  • opiekunnestbank 12 gru 2017, 20:14
    Masa napisał:Czyli nic nie dzieje się bez mojej zgody?
    Szanowny Panie, brak konta bankowego w Nest Banku nie jest przeszkodą, aby móc otworzyć lokatę. Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • Motedder09 28 gru 2017, 16:24
    Temat wyczerpany. Myślę nad założeniem konta synowi dlatego na pewno przydadzą się te informacje, Dzięki!
    Cytuj
  • Masa 10 sty 2018, 20:12
    A na przykład jeśli posiadałbym konto w Nest Banku to mogę liczyć na dłuższą lokatę? Jak jest w takim przypadku? Czy to bez różnicy?
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: alkomat