Favore.plForumPozostałe tematy

Opieka medyczna.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opieka medyczna.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • nimi 19 cze 2015, 12:45
    Co sądzicie o często oferowanej opcji szczególnie w dużych firmach opieki medycznej dla pracowników i ich członków rodziny?Koszty są niewielkie bo to i tak firma część finansuje a opieka chyba niezła bo przynajmniej w kolejkach nie stoisz!Moja akurat ma do zaoferowania placówke mam zaraz przy pracy więc to tez jest opcja wygodna. Tym bardziej, że mam dziecko, które dość często chorujeuśmiech Co sądzicie?Macie taką opieke?
    Cytuj
  • june45 25 cze 2015, 10:53
    Ja bym chciała, ale się nie zapowiada.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 20 lis 2015, 6:52
    A czy musieliście podejmować decyzję o zapisaniu bliskiej osoby do domu opieki? [url=http://www.pielegniarski-dom-opieki.pl/]Zobacz[/url] czy tu mają dobre warunki? ciężko się zdecydować na taki kroksmutny
    Cytuj
  • kawkka 22 lut 2016, 15:20     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lut 2016, 17:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Prywatna opieka medyczna to dobrze rozwijający się rynek usług. Korzystanie z usług prywatnej opieki medycznej staje się w Polsce coraz popularniejsze.. Sama korzystam z takiej prywatnej opieki, choć umowę z NFZ tez mają i jest bardzo wygodna opcja bo dwa w jedym: http://bluemedica.pl/uslugi/nzoz-lodz-rzgowska/ część kosztów finansuje mi pracodawca więc opcja wychodzi mi naprawde tanio. Tym bardziej opłaca sie jak mamy rzeczywiście problemy ze zdrowiem i często musimy korzystac z wizyt u specjalistów.
    Cytuj
  • aserehe 14 mar 2016, 23:00
    Jest to na pewno bardzo wygodna opcja, pytanie co jest w tym pakiecie podstawowym? Mnie np. zależy na zniżkach przy wizytach u Psychologa np. z Psychomedic, czy takie pakiety też istnieją, czy tylko dotyczą lekarzy od ciała?
    Cytuj
  • lefffa 15 mar 2016, 12:45
    Jak pracodawca Ci oferuje za dobrą cenę to bierz!
    Cytuj
  • veganka 17 gru 2016, 14:30
    ja mam całą rodzinę w lux medzie, nie wyobrażam sobie stać w kolejkach do lekarzy z dzieckiem.
    Cytuj
  • JoollaannttA 19 gru 2016, 9:27
    Dużo jest takich ofert.
    Na szczęście dziś jest dużo tego typu firm, a konkurencja jest spora, więc i ceny są ciekawe i coraz niższe.
    Cytuj
  • veganka 20 gru 2016, 13:23
    no tak konkurencja jest spora, ale trzeba też patrzeć na jakość obsługi ja z lux medu jestem bardzo zadowolona, mają dobrą opiekę i nigdy nie ma problemu z dostaniem się do lekarza.
    Cytuj
  • elfka 19 mar 2017, 19:48
    veganka napisał:no tak konkurencja jest spora, ale trzeba też patrzeć na jakość obsługi ja z lux medu jestem bardzo zadowolona, mają dobrą opiekę i nigdy nie ma problemu z dostaniem się do lekarza.
    Też mam możliwość korzystania z lekarzy z Lux Medu i jestem bardzo nie zadowolona. Szczególnie z jakości obsługi przez samych lekarzy. Nie zależnie z jakimi objawami pójdzie się do internisty i tak dostaje się te same leki na zapalenie gardła. O skierowanie na badanie krwi za każdym razem muszę się wykłócać chociaż od kilku lat mam powracającą anemie i żaden lekarz nie wie jaka to przyczyna.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum