Favore.plForumPozostałe tematy

Pianka poliuretanowa, izolacje natryskowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pianka poliuretanowa, izolacje natryskowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • tech-spray 21 sty 2013, 14:53
    Jedna z najskuteczniejszych metod izolacji obecnie. Mam szkieleciaka 200m2 cały w pianie zamknięto komórkowej, zużycie gazu...? ...nie boję się podwyżek uśmiech
    Cytuj
  • caspis 22 sty 2013, 8:19
    A ile wynosi koszt takiego piankowania ? Znasz jakiś dobrych "majstrów" którzy znają się na rzeczy i robią dobrze taką izolację ?

    Cytuj
  • ryszard5a 18 lut 2013, 7:15
    wadom z takiej izolacji to brak wętylacji , drewno może pleśnieć ,zamykanie przestrzeni całkowicie mija się z celem ,ściany wyglądają jakby spłynęła po nich lawa ,nie wszystkie wynalazki są wymarzone czasami okazują się horrorem ,kto chce może być królikiem doświadczalnym jego sprawa.
    Cytuj
  • Kahaa 12 mar 2013, 13:25
    ryszard5a napisał:wadom z takiej izolacji to brak wętylacji , drewno może pleśnieć ,zamykanie przestrzeni całkowicie mija się z celem ,ściany wyglądają jakby spłynęła po nich lawa ,nie wszystkie wynalazki są wymarzone czasami okazują się horrorem ,kto chce może być królikiem doświadczalnym jego sprawa.
    Zależy jaką piankę się używa do izolacji. Nowością na rynku i niewiele firm ją stosuje jest pianka poliuretanowa ICYNENE LD-C 50. Firma Magda z Suwałk stosuje właśnie ją. Jest ona na pewno paroprzepuszczalna, nieprzewiewna i szczelna. Poczytaj więcej o niej to się przekonasz.
    Cytuj
  • konto_usuniete_379898 20 gru 2013, 10:57
    Skorzystałem z firmy flasiński, mogę polecić ich usługi, bo wykonują swoją pracę solidnie. Ich strona -
    Cytuj
  • corega 2 wrz 2019, 11:28
    Pianka poliuretanowa w moim odczuciu wygrywa pojedynek z innymi izolatorami typu wełna czy styropian. Ta technologia do mnie przemawia, gdy w grę wchodzi jak największa oszczędność na rachunkach za ogrzewanie. Łatwa w montażu, wydajna, świetnie dopasowuje się do każdego materiału, zapewnia izolację akustyczną, chroni przed wilgocią - sami widzicie, ile ma zalet. Jeśli już mogę zarekomendować jakąś piankę, to poczytajcie o Izoplus.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum