Favore.plForumPozostałe tematy

Pomysł na kuchnie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na kuchnie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • anna_malk 30 gru 2013, 10:44
    Hej uśmiech
    Musze prosić Was znowu o radę. Właśnie przeprowadziłam się do nowego mieszkania i muszę w jakiś fajny sposób urządzić sobie kuchnię. Problem polega na tym, że mam mieszkanie w dosyć klasycznym, standardowym stylu ale bardzo zależy mi na kuchni nowoczesnej oraz funkcjonalnej, i teraz moje pytanie...co sądzicie o takich aranżacjach?? Szukam już od kilku dni czegoś co mogłoby być nowoczesne ale i dobrze komponujące się z klasyką...czy coś takiego by się nadało? A może macie jakieś inne propozycje? Czekam na wszelkie Wasze pomysły i odpowiedzi!
    Pozdrawiam!
    Cytuj
  • plny 2 sty 2014, 11:46
    Szukacie ciekawych projektów aranżacji kuchni? Polecam firmę Deco Nova. Oferują profesjonalne projekty aranżacji wnętrz. Bardzo atrakcyjna oferta i doświadczeni pracownicy. Firma oferuje również bezpłatne doradztwo w dziedzinie architektury. Sprawdźcie ofertę firmy na stronie.
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 13:52
    Myślę, że kuchnia nowoczesna to świetny pomysł. Minimalistyczna, schludna, ze wszystkim co niezbędne - mnie tylko zachęciłaby do gotowania.
    Cytuj
  • roldi wczoraj, 13:36
    Ciekawa propozycja https://prakticer.pl/funkcjonalne-urzadzenie-przestrzeni-kuchennej/ polecam.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum