Favore.plForumPozostałe tematy

Pomysły na wieczór panieński

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysły na wieczór panieński

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • dioda 14 lip 2011, 19:15     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lip 2011, 19:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam,
    Urządzam koleżance wieczór panieński. Czy możecie podpowiedzieć jakieś pomysły na organizację (oprócz striptizu męskiego).
    Pozdrawiam,
    Dioda
    Cytuj
  • celinaaaa 15 lip 2011, 11:41
    To zależy co lubi robić twoja koleżanka (czy woli domówki, czy też imprezy na mieście). Nie zależnie od tego można zakupić jej jakiś gadżet (np. czarny welon) i sobie jakieś akcesoriauśmiech A jeśli chodzi o prezent to polecam fotoksiążkę- zawsze się sprawdza. Ja z koleżankami umieściłam w niej zdjęcia z naszych wspólnych wyjazdów i imprez. Koleżanka, ażsię wzruszyła. My robiłyśmy ją w najlepszefoto i polecam bo fotoksiązka jest bez zarzutów (jakość zdjęć i jej wygląd jest taki jak zaplanowałyśmy)
    Cytuj
  • mscislaw 18 wrz 2012, 13:49
    Możesz też koleżance kupić jakieś fajne [url=http://]zabawki erotyczne[/url] język Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku wielki uśmiech To może być świeca do masażu albo śmieszny zestaw do malowania ciała czekoladą wielki uśmiech Uwierz, że byłaby zadowolona ponieważ na pewno przyda jej się to po ślubie język
    Cytuj
  • sebastianwwa 30 lis 2013, 11:06     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lis 2013, 11:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Trzeba jakoś podjechać pod miejsce, gdzie spędzicie wieczór cały nie? To zamiast komunikacja, wybierzcie białą odschoolową odpicowaną nysę! Szampan, muzyka, światła - [url=http://]Nysa - Lubię to![/url], zresztą sprawdźcie sami przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 13:46
    Też myślę, że zabawki erotyczne są świetnym pomysłem na prezent wielki uśmiech Przynajmniej na pewno się nie zmarnują.
    Cytuj
  • kifonda 1 kwi 2015, 18:36
    Ja mam taki pomysł, żeby wziąć dziewczyny i wyjechać! Góry, morze, zagranica? Do Oslo jest tanio http://www.wirtualnanorwegia.pl/tanie-linie-lotnicze-z-lotami-do-oslo/
    Cytuj
  • Bonobo 1 maj 2015, 1:59
    Ponawiam temacik, mam do wyprawienia wieczór panieński przyjaciółce już w czerwcu, już wiem ze woli domówkę nie na mieście. Ale zupełnie nie mam pomysłu...Pomocy
    Cytuj
  • 2 maj 2015, 22:54
    Jakieś dobre winko, jedzonko a do tego jak to jakaś dobra przyjaciółka to zrobić jakieś fajne kompilacje zdjęć albo filmików, zawsze jest co powspominać i wieczór też będzie ciekawy i do tego jakieś gry z pytaniami uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 24 cze 2015, 20:38
    resttart0 napisał:Jakieś dobre winko, jedzonko a do tego jak to jakaś dobra przyjaciółka to zrobić jakieś fajne kompilacje zdjęć albo filmików, zawsze jest co powspominać i wieczór też będzie ciekawy i do tego jakieś gry z pytaniami uśmiech
    Możecie urządzić u jakieś koleżanki z większym mieszkaniem, jeśli nie macie kasy na wynajęcie czegoś. Z napojów może być wspomniane wino, piwo, cydr lub co tam lubicie. Taka kompilacja różnych zdjęć to nawet fajny pomysł.
    Cytuj
  • zagubiona 17 lip 2015, 11:06
    Może zafundować przyszłej pani młodej wróżbę na telefon. Mogło by być ciekawie. A przypuszczam, że i inne koleżanki by skorzystały. Dobrej zabawy.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum