Favore.plForumPozostałe tematy

Pomysły na wieczór panieński, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysły na wieczór panieński

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • malaala 20 lip 2015, 12:17
    może jak w domu, to jakies karaoke do tego dołożyć przebiegły ?
    Cytuj
  • zu_za 20 lip 2015, 14:31
    A może na bogato, zarezerwuj imprezę w spa. Masaże, zabiegi pielęgnacyjne, full wypas wielki uśmiech
    Cytuj
  • zott 28 wrz 2015, 16:55     (ostatnio zmieniony przez autora 7 paź 2015, 8:10, w całości zmieniany 2 razy)
    Wieczór panieński to szalony wieczór. Często młode kobiety wraz z panną młodą robią różne szalone czynności, których nigdy wcześniej nie próbowały. Można zaszaleć i np. wraz z koleżankami pograć na [url=http://jebanka.pl/]jebanka.pl[/url]. Jest to pewnie nowe doznanie ale znając życie pozostanie w pamięci.
    Cytuj
  • zagubiona 29 wrz 2015, 6:50
    Wieczór panieński to ostatni wieczór wolności, szalonych pomysłów, prezentów. Fajne propozycje znajdziecie na stronce
    https://jakiprezent.pl/dla-niej Mnie się spodobał - gadający pilot Steruj mężczyzną. Oj przydał by się taki i mnie.
    Cytuj
  • soffija 29 sie 2016, 14:37
    Mój panieński wieczór zaczął się dość wcześniej, bo jeszcze długo przed końcem dnia. Z koleżankami zrobiłyśmy sobie babski wypad na http://www.goodtimedayspa.eu/pakiety-spa/dzien-w-spa - taki masażyk tradycyjny, jakiś zabieg na twarz i wiele innych kosmetycznych spraw bardzo są potrzebne przed tak ważnym dniem jakim jest dzień ślubu. Taki całodniowy pobyt w Spa nie zdarza się często i w dodatku tak eleganckim salonie. To był naprawdę wyjątkowy dzień. uśmiech
    Cytuj
  • lotny 23 wrz 2016, 9:06
    Jest wiele pomysłów na wieczór panieński... wiele motywów.. najważneijsze jest to zeby zapenić dobrą atrkację w granicach oczywiscie dobrego smaku. Z powodzeniem można wyanjać pomieszczenie/ łódkę /satek/ zrobić tort / do tego np. pokaz kawowy zprzystojnymi baristami/ kiedys mi moja dziewczyna opowiadala o mobilnym barze kawowym! zwało sie perfect service.. wiem miej wiecej co sie podoba bo moja dziewczyna chce ich na wesele do nas zamiast typowego serwisu kawowego!
    Cytuj
  • adela42 9 lis 2016, 14:06
    No rozbieranki jakichś przystojniaków to oczywiście punkt obowiązkowy, reszta to fajne miejsce i dobra atmosfera + fajne prezenty dla Młodej uśmiech
    Cytuj
  • elabarbara 26 wrz 2018, 8:39
    Wiesz jest wiele klubów czy też innych lokali by zrobić wieczór panieński, ja od siebie polecam New Orleans Club . Mój brat miał tam robioną imprezę i był bardzo zadowolony. Poszukaj może sobie w necie ten klub i zobacz czy też tam są organizowane wieczory panieńskie, z tego co wiem mają ciekawe pakiety.
    Cytuj
  • essik 9 paź 2018, 18:38
    A jakiś fajny lokal w Bydgoszczy ktoś poleci?
    Cytuj
  • Lidka1 10 paź 2018, 11:46
    A 40 km od Bydgoszczy też może być? Miejsce super, Ośrodek Wiktorowo. Mój wieczór panieński był właśnie tam, wesele również. Super ekipa jest jeśli o organizację chodzi, czy tego wieczoru a tym bardziej wesela. Wszystko tak dopracowane w szczegółach. A że jest tam molo nawet nad jeziorem to panieński super się udał, moje dziewczyny zwariowane, to pomysłów na atrakcje im nie brakowało, co do jedzonka to pychota, trudno się było oprzeć żeby nie spróbować przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum