Favore.plForumPozostałe tematy

Portale randkowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Portale randkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • skonieczny 22 lip 2010, 16:11
    Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z tego typu portali? Jestem bardzo zajęty, prowadzę własną firmę, cały czas spędzam w internecie i właściwie nie mam kiedy kogokolwiek poznać...
    Zakładam, że jak jesteście użytkownikami favore to może nie tylko usług szukacie w internecie przymrużenie oka Podzielcie się doświadczeniami czy to w ogóle warto się zapisywać i liczyć na poznanie kogoś fajnego w ten sposób?
    Cytuj
  • Aubiergine 24 lip 2010, 18:57
    Ja kiedyś się z takich portali trochę naśmiewałam, przyznaję, a teraz mam chłopaka poznanego na stronce i jesteśmy już trzy lata razem, na początku spotykanie na odległość, a w tym roku się dla mnie przeprowadził do mojego miastauśmiech Liczy się miłość i żeby spotkać właściwą osobe, a gdzie to już nie ma takiego znaczenia. Ja akurat wcale nie szukałam na siłę faceta, ale dobrze nam się rozmawiało na forum i chcieliśmy się poznać bliżejuśmiech Powodzenia!
    Cytuj
  • Aurelka 26 lip 2010, 22:51
    Portale randkowe nie są złe, ale musisz się liczyć z tym, że możesz tam trafić na przeeeeróżne osoby. Coś o tym wiem, niby wpisujesz coś o sobie i czytasz co lubią inni, co o sobie piszą, ale nie zawsze musi być to prawda. Ja się swego czasu parę razy przejechałam. Zaryzykowałam spotkanie w realu i... spodziewałam się kogoś zupełnie innegoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ruda_hanka 27 lip 2010, 1:39
    Jedna z moich bliskich koleżanek poznała swojego obecnego narzeczonego na jednym z portali randkowych.
    Szczerze mówiąc to nawet się dziwiłam, że ona zapisała się do takiego portalu, bo nigdy nie miała problemów z poznawaniem facetów, ale zawsze jakoś kiepsko trafiała.
    Ostatnio poznałam jej narzeczonego - jest bardzo fajny no i świetnie do siebie pasują.
    W sumie to ja zawsze byłam bardzo sceptyczna co do poznawania kogoś w sieci, ale ich historia dała mi do myślenia...
    Cytuj
  • alonzo 27 lip 2010, 9:37
    Ja wolę poznawać dziewczyny "na żywo", zawsze widać z kim się ma do czynienia już od początku. Pewnych rzeczy w sieci się nie wyczai, a szkoda marnować czas na takie gadanie, a potem się okazuje, że laska jest niespecjalna...
    Zresztą jakoś nigdy nie miałem problemu z podrywem, więc mnie temat raczej nie dotyczy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Alicjana 27 lip 2010, 11:50
    alonzo napisał:Ja wolę poznawać dziewczyny "na żywo", zawsze widać z kim się ma do czynienia już od początku. Pewnych rzeczy w sieci się nie wyczai, a szkoda marnować czas na takie gadanie, a potem się okazuje, że laska jest niespecjalna...
    Zresztą jakoś nigdy nie miałem problemu z podrywem, więc mnie temat raczej nie dotyczy przymrużenie oka
    no to się nie wypowiadaj jak Cię to nie dotyczy język

    Ja uważam, że takie portale to bardzo dobra alternatywa właśnie dla wszystkich zapracowanych.
    Znam bardzo dużo fajnych osób, które są same, bo nie mają kiedy kogoś spotkać. Wiadomo, jak się dużo pracuje, to nie ma czasu, na chodzenie po klubach, a też nie każdy gustuje w dziewczynach czy facetach "z dyskoteki".

    Portal randkowy daje możliwość wstępnej selekcji, dzięki czemu oszczędzamy dużo czasu. Potem możemy wirtualnie pogadać z potencjalnymi kandydatami, a dopiero jak mamy ochotę to jest czas na spotkanie w realu.

    Cytuj
  • qrczaczek 27 lip 2010, 13:31
    Alicjana, masz rację, ale z drugiej strony to nie masz wrażenia, że taki portal to trochę obciach? Ja mam straszne opory przed takim czymś, chociaż jestem sama i w sumie chciałabym to zmienić... Jednak wolę zdecydowanie poznawać ludzi przez innych znajomych niż tak zupełnie w ciemno. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi w sieci... Przecież tak wirtualnie to można napisać wszystko, a nie da się tak od razu zweryfikować wszystkich kłamstw i potem można się bardzo rozczarować...
    Cytuj
  • Alicjana 27 lip 2010, 14:13
    qrczaczek napisał:Alicjana, masz rację, ale z drugiej strony to nie masz wrażenia, że taki portal to trochę obciach? Ja mam straszne opory przed takim czymś, chociaż jestem sama i w sumie chciałabym to zmienić... Jednak wolę zdecydowanie poznawać ludzi przez innych znajomych niż tak zupełnie w ciemno. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi w sieci... Przecież tak wirtualnie to można napisać wszystko, a nie da się tak od razu zweryfikować wszystkich kłamstw i potem można się bardzo rozczarować...
    Czyli wolisz być sama niż spróbować przez internet kogoś poznać? Przecież jak poznajesz kogoś na żywo, nawet jeśli to znajomy znajomych, to nigdy nie możesz być pewna, czy Cię nie oszuka itp. Jak się wchodzi w nową relację, to zawsze jest potrzebne elementarne zaufanie ale też ostrożność... Nigdy nie da się tego wyeliminować... Ja uważam, że jednak warto czasem zaryzykować.
    Cytuj
  • qrczaczek 27 lip 2010, 15:00
    Może... Ale dla mnie to jednak póki co za duże ryzyko, więc póki co będę próbować konwencjonalnych metod przymrużenie oka Ale nigdy nie wiadomo, może kiedyś się skuszę...
    Cytuj
  • inezzz 27 lip 2010, 18:25
    Mi się wydaje, że na tych portalach to większość użytkowników jest tam w jednym celu... Miałam kiedyś konto na dwóch portalach na sympatii i fotce no i przyznam, że dostawałam głównie propozycje spotkania na jedną noc, co nie bardzo mnie kręci... Dlatego już z tego nie korzystam. Ale z tego co wiem, to niektórzy mieli więcej szczęścia i poznali fajnych ludzi.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Zioła w ogródku