Favore.plForumPozostałe tematy

Portale randkowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Portale randkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • betunia 27 lip 2010, 20:23
    Ja kiedyś też miałam konto, ale bardzo się zraziłam... Poznałam fajnego kolesia, długo do siebie pisaliśmy, nawet potem dzwonił i wszystko szło w dobrym kierunku, do momentu spotkania. Okazało się, że pokazywał mi zdjęcia swojego kolegi... Trzeba przyznać, że nie było porównania, choć ja nie należę do osób dla których wygląd jest najważniejszy. Tylko strasznie mnie zirytował to, że od samego początku w jakiś sposób mnie okłamywał. Dlatego zerwałam tą znajomość i obiecałam sobie, że już nie będę w taki sposób szukać nikogo, bo bardzo łatwo się rozczarować.
    Dlatego raczej nie polecam, dla mnie to był tylko stracony czas...
    Cytuj
  • agent007 17 wrz 2010, 13:33
    Najlepsze partie nie zaglądają na portale randkowe przymrużenie oka
    Cytuj
  • hanka100 25 paź 2011, 16:24
    nie prawda. wiele fanych osob jest na portalach randkowych. czesto siedza na nich wlasnie dlatego ze maja prace przy kompie i w nudow sobie na nich siedza. moja kuzynka poznala swojego meza. oboje to pelnowartosciowi ludzie
    Cytuj
  • Gargamelix 16 lut 2015, 15:26
    agent007 napisał:Najlepsze partie nie zaglądają na portale randkowe przymrużenie oka
    Nie zawsze szuka się tego co najlepsze a tego co do naszego poziomu pasuje a i uważam że i na portalach randkowych można znaleźć prawdziwe perełki przymrużenie oka . Sam na takim portalu http://royal-choice.net po długich poszukiwaniach znalazłem swoją drugą połowę, także według mnie warto tam zaglądać, choć nie korzystałem z takich portali już od dłuższego czasu.
    Cytuj
  • majestic24 23 maj 2015, 22:08
    hanka100 napisał:nie prawda. wiele fanych osob jest na portalach randkowych. czesto siedza na nich wlasnie dlatego ze maja prace przy kompie i w nudow sobie na nich siedza. moja kuzynka poznala swojego meza. oboje to pelnowartosciowi ludzie
    Na takich portalach można znaleźć fajnych ludzi, jak i typowych naciągaczy i bajkopisarzy. Tak samo jest w innych miejscach sieci oraz prawdziwym życiu. zależy czego oczekujesz od takich portali. Np. znalazłem taką infografikę https://www.mydwoje.pl/Raport-MyDwoje-Singiel-marzy-o-wiernosci o tzw. singlach.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 5 paź 2015, 15:38
    już wolę być sama niż szukać kogoś na portalu randkowym.
    Cytuj
  • june45 9 paź 2015, 14:39
    Na takich portalach można też spotkać wartościowe osoby uśmiech
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 9 lis 2015, 14:00
    mój przyjaciel korzystał i znalazł taką partnerkę że pożal się Boże!!!
    Cytuj
  • nowa_kamila 15 sty 2024, 7:08
    Wszystkim którzy zastanawiają się gdzie bezpiecznie nawiązać nowe znajomości lub znaleźć swoja drugą połówkę polecam szczerze korzystanie z portalu randkowego https://randkuj.my/polska/zachodnio-pomorskie/dobra
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Zioła w ogródku