Favore.plForumPozostałe tematy

Portale randkowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Portale randkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • hanka100 23 kwi 2014, 13:13
    Korzystacie z portali randkowych? Udało Wam się kogoś w ten sposób poznać? Tyle się słyszy, że to takie niebezpieczne, czy naprawdę? poznaliście kiedyś kogoś dziwnego?
    Cytuj
  • toster 24 kwi 2014, 7:14
    poznałem za równo dziwne jak i normalne osoby. Teraz to staje się coraz modniejsze a strony takie chronią swoich użytkowników. Ostatnio nawet mam więcej znajomych poznanych online jak w realu
    Cytuj
  • julitta 26 kwi 2014, 13:58
    do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem, niebezpieczne owszem mogą być dla dzieci, dla osób pełnoletnich polecam. Korzystam ostatnio z polishcupidtree.com, fajny portal, poznałam już kilka ciekawych osób. Na innych się nacięłam i w sumie na chwilę obecną mam tylko tu konto.
    Cytuj
  • toster 26 kwi 2014, 16:02
    /polishcupidtree to dobry portal gdzie sprawdzają konta i pilnują by coś się nie stało. Oczywiście jeśli ludzie sobie za bardzo ufają to zawsze można spotkać jakiś wariatów ale poznawanie ludzie przez neta według mnie jest bardzo fajne
    Cytuj
  • julitta 28 kwi 2014, 23:41
    dokładnie, bardzo fajnie się poznaje ludzi w ten sposób, normalnie ciężko byłoby pogadać z kimś mieszkającym w innym kraju a tak codziennie mogę się dowiedzieć czegoś nowego o kimś nowym. Ogólnie poznawanie ludzi sprawia mi frajdę, każdy ma inne poglądy, zainteresowanie, a internet daje w tym zakresie tyle możliwości.
    Cytuj
  • 2 maj 2014, 10:54
    hanka100 napisał:Korzystacie z portali randkowych? Udało Wam się kogoś w ten sposób poznać? Tyle się słyszy, że to takie niebezpieczne, czy naprawdę? poznaliście kiedyś kogoś dziwnego?
    Poznałam wielu dziwnych ludzi, większość jednak w realu.
    Cytuj
  • nina_ky 5 maj 2014, 22:54
    Nigdy nie korzystałam i miałabym spore obiekcje przed zarejestrowaniem się na takim portalu. Głównie bałabym się o to, że osoba, którą poznałam jest nie tym za kogo się podaję przez co nigdy nie przełożyłabym takiej znajomości na znajomość w realu.
    Cytuj
  • magdi5 14 maj 2014, 14:58
    Myślę, że kiedyś z jakieś 6 lat temu takie portale miały sens i rzeczywiście dało się kogoś tam poznać, teraz chodzi chyba już o coś innego.
    Cytuj
  • hanka100 28 maj 2014, 13:03
    Ja jednak się zalogowałam by się przekonać jak to wygląda. Moim zdaniem taki portal towarzyski to fajna sprawa, bo jest naprawdę duża różnorodność osobowości w jednym miejscu. I nie trzeba się tak namęczyć jak w realu. Mi się podoba coś takiego
    Cytuj
  • Ewelina_L 29 maj 2014, 18:44
    Nie lubię takich portali i nie korzystam z nich. Taka zasada nie do złamania uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Organizacja POPIK