Favore.plForumPozostałe tematy

Potrzebny doświadczony i niedrogi tłumacz angielskiego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Potrzebny doświadczony i niedrogi tłumacz angielskiego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Alicja1980 16 sty 2018, 11:35
    Potrzebuję doświadczonego i niedrogiego tłumacza który podjąłby się dłuższej współpracy w zakresie tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Proszę o polecanie sprawdzonych firm, najlepiej takich z których sami korzystaliście.
    Cytuj
  • kratos 16 sty 2018, 15:32
    Co dokładnie chcesz przetłumczyć bo może miałbym kogoś odpowiedniego. Ewentualnie poszukaj studentów którzy chcą dorobić. Chcą się wykazać więc pracują solidnie za nieduże pieniadze.
    Cytuj
  • Alicja1980 17 sty 2018, 9:57
    Tak jak pisałam potrzebuję kogoś do dłuższej współpracy a nie kogoś kto chce sobie dorobić. Poza tym pracy może być czasami dużo, dokumenty będą wymagały fachowej wiedzy wiec wolałabym kogoś z doświadczeniem.
    Cytuj
  • Trombocyt 17 sty 2018, 14:09
    Studenci to nigdy nie jest dobry pomysł. Moja znajoma czasem potrzebuje hostess, nawet tam uważają na studentki bo nic nie robią, obrażone na cały świat a pienaidze to by chciały jak największe. Wracając do tematu na pewno nie będziesz żałowała współpracy z kolodziej-albion.com.pl bo to terminowy i profesjonalny tłumacz. Miałem okazje zlecić kilka instrukcji do tłumaczenia i byłem bardzo zadowolony z efektów. W razie pytań pisz, pzdr.
    Cytuj
  • biedna 18 sty 2018, 11:32
    Znam to biuro tłumaczeń i trzeba się po prostu zgodzić z tą opinią bo tłumaczy szybko, dokładnie i niedrogo. Nawet skomplikowane fachowe teksty nie stanowią dla niego problemu za co olbrzymi plus.

    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: kupno soczewek