Favore.plForumPozostałe tematy

Praca za granicą, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca za granicą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Korra 23 gru 2016, 18:40
    No w Niemczech dobrze płacą. Jak zna się język to już wgl
    Cytuj
  • mikola 12 paź 2017, 4:43
    W Belgii jest też bardzo dużo Polaków, tam można znaleźć pracę na budowie. W Ensila Group szukają dekarzy, elektryków, malarzy itp. może ktoś byłby zainteresowany takim wyjazdem. Moi bracia jeźdźili z tą firmą, oni zapewniają mieszkanie, ubezpieczenie, praca jest legalna, zarobki dobre.
    Cytuj
  • kikiki 13 lis 2017, 11:39
    Moja siostra od 3 lat pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Języka nauczyła się w zasadzie tam na miejscu, wcześniej znała tylko podstawy. Jeśli chodzi o firmę, dla której pracuje to jest to agencja Dolce Vita. Można liczyć na stałe i sprawdzone zlecenia, pensje wypłacane są na czas a co ważniejsze można też liczyć na dodatkowe premie uśmiech Wiadomo praca czasem bywa męcząca ale daje sporo satysfakcji uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 27 gru 2017, 11:20
    Właśnie tak myślę nad pracą jako opiekunka. Przeglądałam nawet oferty na opiekunkawniemczech.eu Doświadczenie mam jeszcze z opieki nad swoimi dziadkami. Z tego co widziałam język trzeba znać komunikatywnie chociaż, a i tak pewno macie rację, że pod tym względem to najwięcej się uczy, mając już kontakt na codzień.
    Cytuj
  • FreeStqwe 28 gru 2017, 14:09
    Praca za granicą może nie być wcale taka kolorowa. Warto nie jechać w ciemno, tylko z polecenia jakiegoś dobrego znajomego.
    Cytuj
  • konto_usuniete_562589 1 sty 2018, 22:32
    Polecenie znajomego to czasem mało, przy takich wyjazdach najlepiej załatwiać pracę przez agencję. Moja ciotka jeździ właśnie z opiekunkawniemczech.eu i co prawda zazwyczaj trafia bardzo dobrze z ofertami, ale kiedyś była potrzebna interwencja koordynatora. Agencja wszystko załatwiła, a kontrola warunków po przyjeździe to jest standard.
    Cytuj
  • banato 7 sty 2018, 10:51
    Praca za granicą ma swoje plusy i minusy uśmiech Plusy to że względem polskich złotówek zagraniczna waluta jest warta więcej ale minusów jest więcej przymrużenie oka Bywają ludzie którzy gardzą przybyszami z zagranicy i życie za granicą bywa droższe. Pozdrawiam
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 8:55
    A teraz, czy jeszcze opłaca się gdzieś wyjechać? Gdzie wy pracujecie? Zostaliście ostatecznie w Polsce?
    Cytuj
  • ChristmasW 19 sty 2018, 12:14
    Praca za granicą może nie być wcale taka świetna. Najlepiej jak znajdziesz coś z polecenia od znajomych. Tak jest najbezpieczniej.
    Cytuj
  • lavakava 14 kwi 2019, 20:22
    Czy ktoś z Was ma może doświadczenie w pracy w Holandii? Pytam, bo zgłosiłem się właśnie do firmy In Person i jestem na etapie organizowania procesu zatrudnienia. Podoba mi się, że pośrednik podchodzi do tematu w bardzo profesjonalny sposób i załatwia w moim imieniu transport, noclegi i ubezpieczenia.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum