Favore.plForumPozostałe tematy

Prawo jazdy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prawo jazdy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • fas24 16 lis 2012, 14:38
    Już lepiej zrobić taki kurs prawa jazdy Łódź. Gwarancja i pewność zdania.
    Cytuj
  • Aleksander45 10 cze 2019, 0:32
    Ja jestem z Poznania i tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci szkołę jazdy OSK Pegaz, która naprawdę profesjonalnie przygotowuje swoich kursantów do egzaminu i jak najszybszego zdania. Mają świetnych instruktorów realizujących plan każdej jazdy zgodnie z założeniami, także podczas egzaminu państwowego nic mnie nie zaskoczyło i odbywał się praktycznie po tej samej trasie na której kilkukrotnie jeździłam. Cały kurs wspominam bardzo dobrze, także trzymam kciuki aby Wam również się udało.
    Cytuj
  • Mufasa 23 gru 2019, 12:03
    Mnóstwo jest dobrych szkółek na terenie tego miasta. Co osoba to inne polecenie.
    Cytuj
  • nowa_kamila 19 mar 2024, 10:16
    W tym temacie warto jest wybrać szkołę nauki jazdy która profesjonalnie podchodzi do opieki nad kursantem. Osobiście bardzo chwale sobie całokształt kursu jaki oferuje https://www.ecodrive.com.pl/ Posiadają ogromne doświadczenie i umiejętność przekazywania wiedzy. Dodatkowo prowadzą kurs na samochodach identycznych jak te egzaminacyjne. Z nimi pierwsze kroki za kierownicą nie będą stresujące ani zbyt trudne. Jestem pewna że będziecie zachwyceni. Polecam
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum