Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla babci

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla babci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • violka77 15 gru 2014, 11:34
    Witam, zastanawiam się nad prezentem gwiazdkowym dla mojej babci. Znalazłam taki komplet garnków http://www.mango.pl/produkty_tv/nowosci_tv/zestaw_garnkow_i_patelnia_harry_blackstone. Babcia powinna stosować dietę i unikać tłuszczu, więc myślę że to będzie trafiony prezent. A Wy jak myślicie? Będzie babcia zadowolona?
    Cytuj
  • anka889 15 gru 2014, 14:13
    Może postaraj się jej trochę ułatwić codzienne gotowanie i pomyśl o multicookerze dla niej. Modele możesz [url=http://redmond.company/pl]zobaczyć tutaj[/url]. Wydaje mi się, że jak ją nauczysz to będzie chętniej z niego korzystać uśmiech Może też łatwiej będzie Ci ją namówić na zdrowe gotowanie, bo ten multicooker zrobi zdecydowaną większość juz za nią uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 16 gru 2014, 13:56     (ostatnio zmieniony przez autora 16 gru 2014, 13:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Mutlicooker to może być dobry pomysł. Takie urządzenie ułatwia gotowanie i może się przydać osobie, która nie chce spędzać dużo czasu w kuchni. Z innych prezentów mogą być np. perfumy lub kalendarz z zdjeciami twoimi i babci. Na stronie pixbook możesz sobie taki stworzyć.
    Cytuj
  • Oldzina 17 gru 2014, 3:53
    Po rozmowie z doświadczonym fizjoterapeutą postanowiłam kupić babci szwedzką poduszkę ortopedyczną SISSEL. To najlepsza tego typu poduszka na runku. Pomoże babci spać wygodnie bez bólów kręgosłupa i bezsenności, bo jest zrobiona ze specjalne pianki gwarantującej anatomiczne podparcie karku i szyi.
    Cytuj
  • pistacja 17 gru 2014, 11:53
    Taki komplet garnków to jednak dość spory wydatek. U nas prezenty są raczej symbolicznie. No ale jeżeli Cię stać i sądzisz, że Twoja babcia będzie się z takiego podarunku cieszyć, to czemu by nie?
    Cytuj
  • ada111 17 gru 2014, 15:31
    A może podaruj babci kurs witrażu do naszej firmy Arthobby.pl!
    świetny prezent na święta dla siebie i kogoś bliskiego uśmiech
    Mamy też w swojej ofercie inne produkty, które mogłyby służyć jako prezenty uśmiech
    Zapraszamy do współpracy uśmiech
    To zajęcie zajmuje czas i jest bardzo twórcze, gdy tworzymy czujemy się potrzebni i rozwijamy swoje umiejętności.
    przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech język język język język język język język
    Cytuj
  • kosmiczna 19 gru 2014, 1:42
    Fajnie, chociaż na [url=http://prezenty-swiateczne.art-madam.pl/] prezent świąteczny [/url]fajnie jest też dać coś od serca, na przykład ramkę ze zdjęciem wnucząt albo jakiś fajny fotoalbum? Babcie uwielbiają tego typu prezenty więc i Twoja na pewno się ucieszy z takiego prezentu.
    Cytuj
  • kifonda 4 kwi 2015, 8:11     (ostatnio zmieniony przez autora 5 kwi 2015, 17:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli już mowa o przyrządach kuchennych, to może szatkownica do warzyw kogoś zainteresuje, jako prezent dla babci, ale nie tylko. Takie urządzenie przyda się raczej w każdej kuchni, sama o niej myślę.
    Cytuj
  • Alan900 9 kwi 2015, 22:53
    Co prawda juz po gwiazdce, ale mysle ze garnki to super pomysl na kazda okazje dla babci! wielki uśmiech
    Cytuj
  • akbar 17 kwi 2015, 16:28
    Ja swojej babci kupiłem niedawno prezent w postaci książki a dokładnie poradnik o zdrowym gotowaniu
    moja babcia była zachwycona prezentem .
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum