Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla babci, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla babci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • poczytna 14 gru 2015, 10:19
    Moja Babcia ma problem ze swoimi kluczami do domu. Wszędzie je rozrzuca i odkłada w najróżniejsze miejsca i potem nie może ich znaleźć, dlatego postanowiła, że w tym roku otrzyma od nas bardzo praktyczny i miejmy nadzieję przydatny prezent, bo mianowicie nowiuśeniką szafkę na klucze. Żeby tylko pamiętała żeby tam odkładać te klucze zaraz po przyjściu do domu.
    Cytuj
  • teresaB 17 gru 2015, 11:17
    Nasza babcia ma problemy zdrowotne. Kupujemy jej różne suplementy np. Biovital. Przed świętami są takie ładne opakowania.
    Cytuj
  • Berenika30 14 sty 2016, 22:01
    Moja babcia uwielbia gotować, ale ze względu na różnego typu dolegliwości, musi bardzo uważać na to, co je. W związku z tym niedawno podarowałam jej garnek Garnek regulujący temperaturę gotowania SAMMI w Mango . Jest z niego bardzo zadowolona, ponieważ można dzięki niemu przygotowywać dania nawet bez tłuszczu i wody, przez co są one znacznie zdrowsze. Poza tym tak sobie myślę, że taki garnek to świetny pomysł na prezent.
    Cytuj
  • aserehe 22 sty 2016, 22:28
    Na podstawie babć, które znam, stwierdzam, że świetnym prezentem jest profesjonalny fotoalbum, wykonany z dobrej jakości materiałów, w fajnym szablonie. Znajdziecie takie np. na stronie Happy Albums. Trzeba tylko fajnie chronologicznie poukładać zdjęcia, dodać opisy od serducha i gotowe uśmiech
    Cytuj
  • Felek3 25 sty 2016, 0:13
    Nie musisz kupować na mango bo teraz niby jest promocja. Jak będziesz chcieć to za miesiąc też kupisz w takiej cenie np. na allegro
    Cytuj
  • przypadek87 27 sty 2016, 20:01
    Może jakiś ciepły sweterek? Albo wizyta u fryzjera?
    Cytuj
  • Selenaa 1 maj 2016, 11:04
    ja polecam wszelakie książki z księgarni matras. Bardzo duży asortyment i jak nawet zamówisz online na ich stronie to bardzo szybką wysyłkę uzyskasz. Już nie wspomnę kontakcie z obsługą , rewelacja.
    Cytuj
  • sonique321 25 sie 2016, 14:39
    Można wiele podarować ale najważniejszy jest po prostu czas razem... uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 20 sty 2017, 16:18
    zdecydowanie czas razem jest bezcenny, żałuę ze z moją babcią się tak rzadko widuję, bo niestety dzieli nas trochę km, fajnym pomysłem na prezent są też kursy jezykowe, sporo seniorów na emeryturze ma dużo wolnego czasu i szkoda ten czas marnować na siedzenie przed tv, nic tak nie odmładza jak nauka, w speak up niedawno zaczęli organizować kursy dla seniorów, na podstawie włanego doświaczenia z tą szkolą myślę ze i seniorzy będą zadowoleni z kursu bo na pewno lektorzy się wykazą odpowiednim podejściem
    Cytuj
  • kava 20 kwi 2017, 12:16
    Ja swojej kupiłam lokówkę babyliss curl secret, babcia lubi wyglądać elegancko, zreszta jak na swój wiek to naprawdę jest młoda duchem, jak się dobrze wygląda to też samopoczucie od razu lepsze, a ta lokóweczka jest bardzo prosta w użytkowaniu, robota robi się sama przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum