Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla dziecka, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • przypadek87 27 sty 2016, 20:05
    Może jakieś pampersy? Albo kaszki do jedzenia
    Cytuj
  • veganka 3 lut 2016, 22:29
    akurat taki prezent nie koniecznie moze spodobać się dzieciom, racze to o ich radość chodzi, jak dla mnie zdecydowanych faworytem jest kostka dice+ bo daje naprawdę dużo radości i dzeciom i motywuje do wspólnych rodzinnych zabaw.
    Cytuj
  • Galina 23 cze 2016, 21:17
    Możesz kupić w matrasie kolorowanki, ksiażeczki. Tego jest na serio bardzo dużo. Jak nie wiesz jaka ksiązka konkretnie przypadnie do gustu to zapytaj obsługę oni się znają.
    Cytuj
  • Lord10 30 cze 2016, 14:43
    Moja córka uwielbia książeczki dla dzieci i klocki uśmiech Jeśli chodzi o klocki to przeróżne, nie znam się na tym, żona kupuje je przeważnie. Co do książek to tutaj już ja mam większe pole do popisu bo zdarzało się, że kupowałem córce nie jedną książkę i razem czytaliśmy i wciąż często czytamy uśmiech W ksiegarniakangurek.pl jest mnóstwo świetnych książek dla dzieci, szczerze polecam kupować takie rzeczy bo to edukacja połączona z rozrywką.
    Cytuj
  • rudadagusia 14 lip 2016, 15:32
    Może jakieś zabawki edukacyjne? W sklepach jest tego dużo, a połączysz przyjemne z pożytecznymprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Rinse21 21 lut 2017, 15:56
    W każdym sklepie można zakupić mnóstwo zabawek. Dzieci je bardzo lubią i chętnie się nimi bawią. Ja ostatnio swojemu kupiłam klocki i jestem zadowolona. Mały się ciągle nimi bawi.
    Cytuj
  • ola_by_ola 29 lip 2017, 20:30
    A ja dla Ciebie bardzo fajny pomysł na prezent, który przyda się zarówno dziecku, jak i rodzicowi uśmiech To zeszyty z gotowymi scenariuszami zabaw z serii Zabawy FundaMentalne . Słyszałaś o nich? Zawierają cenne wskazówki i propozycje takich aktywności dla dzieci od 0 - 6 roku życia, które wpływają na rozwój maluchów. To zdecydowanie godny polecenia produkt.
    Cytuj
  • 16 sie 2017, 12:14
    Jakaś grająca zabawka do snu?
    Cytuj
  • mareczek81 11 gru 2017, 15:40
    Ciezko powiedziec.
    Cytuj
  • rympalanna 28 gru 2017, 11:21
    Ciekawym pomyslem sa tez zabawki interaktywne - dziecko sie uczy i ma zabawkę uśmiech Oczywiscie ciuszki sa uniwersalna opcją na prezent wielki uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum