Favore.plForumPozostałe tematy

Prezenty dla rodziny na święta

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty dla rodziny na święta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 10  
  • hanka100 11 gru 2012, 16:14
    Hej. Co kupujecie swoim bliskim na święta? wolicie prezenty praktyczne, czy może bardziej ozdobne? ile tak mniej więcej przeznaczacie kasy na prezenty?
    Cytuj
  • Swojezdanie 12 gru 2012, 14:11     (ostatnio zmieniony przez autora 12 gru 2012, 14:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja w tym roku chyba jednak postawię na odrobinę luksusowej przyjemności i zainwestuję w ekskluzywną kawę w zestawach świątecznych. Cała rodzina to miłośnicy kawy, więc i rodzice się ucieszą z takiego prezentu, i teść, i brat... uśmiech Są różne zestawy do wyboru, więc pewnie kupię z każdego po jednym, żeby nie było, że wszyscy dostają to samo język
    Cytuj
  • 12 gru 2012, 16:30
    Hm zależy dla kogo ,najwięcej dla chłopaka bo najbardziej zależy mi żeby mu się podobał prezent wielki uśmiech myślę, że max 150-200 zł, zależy też co kupuję uśmiech już wiele prezentów mu dałam, różne pierdoły, perfumy, wyjazdy na weekend, bilety na różne eventy itd, Zawsze zadowolony uśmiech
    Cytuj
  • mirka03 12 gru 2012, 18:38
    Życzymy wszystkim wesołych i udanych świąt, pozdrawiamy mistrzowie szeptów uśmiech
    Cytuj
  • toster 14 gru 2012, 7:11
    hmm, wychodzę w tym roku z założenia że lepiej iść z ukochaną osobą do sklepu i pozwolić jej by sobie sama wybrała to co chce. Ewentualnie jakiś drobny upominek jako niespodzianka ale ta forma jest bardziej praktyczna jak kupować nie wiadomo jak wymyślone prezenty które mogę się nie wiele przydać. To też zależne jest od twojego portfela wielki uśmiech
    Cytuj
  • 14 gru 2012, 14:19
    Nie ma sensu przesadzać i kupować coś, tylko po to by kupić BO SĄ ŚWIĘTA I TRZEBA. Zależy też dla kogo chcesz prezent kupić. Też mam dylemat, co kupić narzeczonemu i zastanawiam się nad tym : myślę, że to fajny pomysł. Co sądzicie?
    Cytuj
  • toster 14 gru 2012, 17:28
    jeśli miałbym dostać coś takiego wychodząc z założenia że i tak kobieta nie kupi mi nic praktycznego i nie chce od niej prezentu, to byłbym mega szczęśliwy wielki uśmiech wygląda to niesamowicie aż jestem w szoku że coś takiego jest
    Cytuj
  • Marta30S 15 gru 2012, 17:39
    U mnie to zależy od tego, dla kogo te prezenty miałyby być.
    Dla siostry czy brata, to pewnie kasa, dla ojca zegarek zdecydowanie, a dla mamy to zwykle wykorzystuję jakies pomysły na prezent dla mamy - jak z tej listy.
    Staram się ogólnie nie wiać nudą prezentową i zmieniać co roku to, co kupuję, a nie stale to samo.
    Cytuj
  • pistacja 21 gru 2012, 13:09
    Ja już w tym roku wszystkie prezenty kupiłam. A rozpiętość jest różna, od świec zapachowych, poprzez książki, aż do biżuterii uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 22 gru 2012, 13:13
    U nas też już wszystko pokupowane, nawet prababcia dostanie swoją wymarzoną serwete haftowaną (nie pytajcie hehehe).
    A dla mnie zegarek w prezencie (stąd), który zresztą sam wybrałem - no ale lepiej taki, niż gdybym miał dostac jakieś kolejne byle co wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: poleć fryzjera