Favore.plForumPozostałe tematy

Prezenty dla rodziny na święta, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty dla rodziny na święta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • jarzebina 29 lis 2015, 0:33
    MartynKa79 napisał:A ja postanowiłam zaskoczyć męża alufelgami do naszej Kugi, ale... dostanie je dopiero popd choinkę. wielki uśmiech
    O, łapcie dziewczyny http://bit.ly/1MefXIk - świetne źródło inspiracji na prezent dla mężczyzny. uśmiech
    To ja chyba kupię czujnik parkowania, cena świetna i to z montażem, nie spodziewałabym się. Dzięki za cynk uśmiech
    Cytuj
  • veganka 29 lis 2015, 10:22
    znalazłam sporo opinii na temat dice+ jest to zabawka elektroniczna na tablet, gier jest kilkanaście, myślicie, że to dobry pomysł na prezent dla dzieci.
    Cytuj
  • Drewken 29 lis 2015, 11:46
    Już mam kilka książek, zestawów kosmetyków i kubków termicznych. Pewnie jakieś rękawiczki jeszcze dokupię
    Cytuj
  • patriota0 29 lis 2015, 13:07
    A może boombox, wiele dzieci to teraz dostaje. Moje się zawsze cieszą ze słodyczy uśmiech
    Cytuj
  • Starr 29 lis 2015, 18:05
    Moja żona się cieszyła i chciała mop parowy. Planowałem w identycznej kwocie kupić biżuterie
    Cytuj
  • veganka 1 gru 2015, 8:56
    według mnie zawsze największym wyzwaniem są prezenty dla dzieci, w tym roku planuję kupić dice+, elektorniczną kostke mam nadzieję, że prezent ucieszy dzieciaki.
    Cytuj
  • alicja11 2 gru 2015, 17:42     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2015, 13:54, w całości zmieniany 3 razy)
    A może jakiś ładny zegar do mieszkania? Co o tym myślicie? Tutaj jest ciekawy sklep z zegarami http://shardahome.pl/
    Cytuj
  • teresaB 4 gru 2015, 12:12
    Byłam wczoraj w TK Maxsie. Bardzo dużo fajnych i oryginalnych zestawów prezentowych na słodko widziałam. W sobotę podjadę i kupię kilka. Takie coś innego.
    Cytuj
  • veganka 11 gru 2015, 12:20
    słodycze na święta to nitypowy prezent? moim zdaniem wręcz przeciwnie, ja stawiam na zabawki elektorniczne dla dzieci
    Cytuj
  • filka 18 lis 2016, 10:29
    ja jak zwykle na ostatnią chwilę pewnie będę kupowała, nie mam jeszcze koncepcji nawet smutny
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: poleć fryzjera