Favore.plForumPozostałe tematy

Restauracja na śląsku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Restauracja na śląsku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • marlena123 19 paź 2016, 13:28
    Witam. Szukam restauracji z okolic Zabrza/Katowic, w której jest naprawdę klimatycznie. Co możecie mi polecić?
    Cytuj
  • zott 19 paź 2016, 13:39
    Cześćuśmiech Ja słyszałam wiele dobrego o Restauracji Atmosfera. Moja znajoma, o ile dobrze kojarzę, odprawiała tam stypę. Możesz zerknąć na ofertę tutaj: http://www.salenawesela.pl/artykul/sala-na-stype/194/ - była zadowolona, wszystko było dopracowane i nie musiała się niczym przejmować w tym smutnym dniu. Jedzenie bardzo dobre i przyjazna obsługa.
    Cytuj
  • engii 11 cze 2018, 15:26
    Świetne jedzenie jest w https://www.restauracja-vabank.pl
    Cytuj
  • jjusti18 29 lip 2018, 6:35
    Cześć, Bar Bubbles fajne miejsce zabrałam tam ostatnio całą rodzinę męża i dwójkę kapryśnych dzieci. Byłam przekonana że po wizycie w jakimś barze spędzę co najmniej jakąś godzinę żeby sprostać wymagania naszych dzieci, bynajmniej zawsze to tak wyglądało . Tym razem zdziwiłam się totalnie dzieci "wymiotły" wszystko z talerzy , jestem bardzo zadowolona ! atmosfera w barze była przecudowna dzięki obsłudze i pięknemu wystrojowi . Na pewno będę tam wracać !
    Cytuj
  • zylek 3 sty 2022, 7:58
    Jeśli chodzi o solidne i pewne sprzęty do gastronomii, to na pewno polecam zmywarki Winterhalter. W tej działalności w grę powinny wchodzić wyłącznie rozwiązanie o bardzo dobrych parametrach i odpowiednio przygotowane do podołania takiej intensywności - nie zawsze tak jest. Przed zmywarką Winterhalter miałem w lokalu taką, która jako całkowicie nowa działała gorzej niż Winterhalter po kilku latach. A zresztą - każdy chyba do tego dorasta, że w gastronomii nie ma miejsca na byle jakie sprzęty. Wszystko musi być z górnej półki jakościowej, bo w przeciwnym wypadku szybko pojawią się problemy.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum