Favore.plForumPozostałe tematy

Restauracja - warszawa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Restauracja - warszawa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • kika75 11 gru 2011, 23:52

    ostatnio w niedziele wraz z mężem odwiedziłam restaurację o nazwie klub pod blachą było warto jedzenie pyszne piękne miejsce wspaniała atmosfera i bardzo ciekawe miejsce można obejrzeć różnego rodzaju wystawy obrazów rzeźby fotografii itp.także naprawdę warto zobaczyć to miejsce.
    Cytuj
  • Leon99 9 lis 2013, 13:46
    Jesli chodzi o restauracje w Warszawie, to ja osobiscie polecam restauracje [url=http://]Gallo d’Oro na Francuskiej[/url], Jest to przytulna, wloska restauracja, prowadzona przez szefa kuchni, ktory pol zycia spedzil we Wloszech. Mozna tam naprawde tanio i dobrze zjesc, a przy okazji posluchac wiele ciekawostek o Wloszech.
    Cytuj
  • szarlottka 22 lis 2013, 21:29
    Ja często chodzę z mężem do tej restauracji. Mają wyśmienite desery które uwielbiam uśmiech Pewnie idą mi w boczki ale dla tego smaku jakoś to zniosęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pawelR43 1 gru 2013, 13:28
    Jeśli chodzi o włoskie jedzenie to można odwiedzić Doppio Senso na ulicy Gałczyńskiego niedaleko Zachęty. Serwują głownie dania z kuchni włoskiej. a w lokalu można przebywać z reguły do 3 nad ranem.
    Cytuj
  • kapowy 3 gru 2013, 0:07
    Klub pod Blachą jest bardzo fajny. Byłem tam raz z dziewczyną i byliśmy zadowoleni uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 5 gru 2013, 11:16
    Skoro tak polecacie to muszę sie tam kiedyś wybrać uśmiech
    Cytuj
  • cookie138 29 gru 2013, 16:15
    Doppio rzeczywiście jest całkiem fajnym miejscem, tylko w poniedziałki mają zamknięte, ale w inne dni otwarte do ostatniego klienta.
    Cytuj
  • anastazja4390 15 wrz 2014, 19:49
    A byliście w Bernie Grill&Beer? Bardzo przyjemny lokal. Jedzenie pyszne, dobre składniki co czuć w każdym kęsie. Szczególnie smakują mi tam steki. Dobry stek ciężko zrobić, ale ich kucharz daje radę przymrużenie oka No i najważniejsze dla mnie - w lokalu jest czysto, a obsługa nie sprawia wrażenia jakby pracowała za karę przymrużenie oka
    Cytuj
  • elabarbara 11 wrz 2018, 8:21
    Myśmy w zeszły weekend z mężem wybrali się spontanicznie do Stolicy. Miasto wywarło na mnie ogromne wrażenie, dużo zwiedzaliśmy. Późnym wieczorem zorientowaliśmy się, że od rana nic nie jedliśmy. Przypadkiem na ulicy Zgoda 11 trafiliśmy do Restauracji Pianka, która jest czynna 24h na dobę. Pysznie i tanio zjedliśmy, na pewno tam wrócimy.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum