Favore.plForumPozostałe tematy

Skąd karmę dla zwierzaka?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skąd karmę dla zwierzaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • iwonabau 23 lut 2012, 23:18     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lut 2012, 23:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam. My kupujemy karmę w sklepie internetowym Tele-karma. Wcześniej kupowaliśmy w Krakvecie, Świat Karm i innych internetowych sklepach. W Tele-karmie Proplan, który dajemy naszym psom jest najtańszy. Dostawa jest bardzo szybka. Zamawiając np w poniedziałek do 15.oo we wtorek już mam karmę w domu. Oczywiście dostawa gratis.
    Cytuj
  • hekate 6 mar 2012, 12:35
    Na pewno warto tego typu rzeczy kupować w Internecie. Moim ulubionym sklepem tego typu jest krakvet.pl Mają tam naprawdę bardzo duży wybór karm i akcesoriów. Do tego ceny są o wiele niższe, dlatego odwiedzam ten sklep dosyć często.
    Cytuj
  • psiara 24 maj 2012, 15:54
    Witam wszystkich psiarzy "uśmiech
    Zawsze kupowałam karmę z Krakvetu.Parę miesięcy temu trafiłam na sklep internetowy www.VIPET.pl
    Powiem szczerze ,że firma godna polecenia.Zamówiłam juz tam parę razy karmę , kupiła specjalistyczne akcesoria.Nie mam UWAG. bardzo zaskoczył mnie gratis w postacji smakołyków dla moich psów. Super. Bardzo fachowo i maja duży wybór karm. Postanowiłam dac im szane i jestem bardzo zadowlona.Zreszta mają sporo opinii pozytywnych takze chyba nie tylko jak ich polecam.
    Pozdrawiam
    Cytuj
  • SuperBohater007 12 cze 2012, 8:49
    Witajcie uśmiech

    Posiadam wieloletnie doświadczenie w hodowli psów. Testowaliśmy wiele sklepów. Aktualnie zamawiamy karmę w sklepie internetowym - bardzo szybka wysyłka, z dnia na dzień poszerzają asortyment. Poleciła mi ich znajoma z klubu - jestem bardzo zadowolony..

    Cytuj
  • whitered 26 cze 2012, 14:32
    Kto mi powie gdzie kupić niedrogo puszki dla psa firmy Animonda? U mnie w sklepie za jedną życzą sobe prawie 10 zł!! Wolę kupić na zapas, niż dawać im na sobie żerować. wrrr skrzywienie
    Cytuj
  • natka_pietruszka 26 cze 2012, 15:49
    Animoda bardzo dobra jest, mój pies też chętnie ją szamie. Najtaniej to chyba widziałam w sklepie internetowym Telekarmie, bo za 6 puszek płaci się 25 zł. Ty płaciłaś za jedną 10?! To rzeczywiście dawałaś na sobie żerować. Z drugiej strony, u mnie w sklepie nawet nie ma takich "specjałów"...za to u nas jest bardzo dobra sucha karma dla kotów. wielki uśmiech
    Cytuj
  • oskar01 31 sie 2012, 14:08
    RÓWNIEŻ OD PARU MIESIĘCY U NICH ZAMAWIAM I FAKTYCZNIE ŚWIETNIE ZAOPATRZONY SKLEP.CENY RÓWNIEŻ MAJĄ BARDZO PRZYSTĘPNE. JESTEM POSIADACZEM PSÓW I KOTA I DOSTAJE W ICH SKLEPIE WSZYSTKO CO TRZEBA.
    TEŻ MOGĘ SPOKOJNIE POLECIĆ VIPET.
    Witam wszystkich psiarzy "uśmiech
    Zawsze kupowałam karmę z Krakvetu.Parę miesięcy temu trafiłam na sklep internetowy
    Powiem szczerze ,że firma godna polecenia.Zamówiłam juz tam parę razy karmę , kupiła specjalistyczne akcesoria.Nie mam UWAG. bardzo zaskoczył mnie gratis w postacji smakołyków dla moich psów. Super. Bardzo fachowo i maja duży wybór karm. Postanowiłam dac im szane i jestem bardzo zadowlona.Zreszta mają sporo opinii pozytywnych takze chyba nie tylko jak ich polecam.
    Pozdrawiam
    Cytuj
  • zuzia83 22 lut 2013, 21:51
    ja też mam dużego psa i nie wyobrażam sobie, bym miała kupowac mu karmę u weta czy w sklepach stacjonarnych, tam kosztuje ona o ok. 30% więcej niż w necie. Przy małym psie to niewielka strata, ale na dużym worku to już się robi ładny pieniądz. Ja też kupuję na , bo tam mają karmę, którą cięzko w dobrej cenie dostać w innym sklepiej - np. Nutra Nuggets Breeder Bag.
    Cytuj
  • szarlottka 30 kwi 2015, 17:00
    Ja do tej pory kupowałam karmę w sklepach zoologicznych i marketach ale dowiedziałam się ze większość z nich jest bardzo słaba jakościowo. Dlatego zastanawiam się nad zakupem karmy z Purina DOG CHOW Senior Lamb 14kg. Słyszałam, ze to jedna z najlepszych karm dla psów na rynku. Czy ktoś z was kupuje ją swoim psom?
    Cytuj
  • szarlottka 1 maj 2015, 12:50
    Ja planuję zakup psa w maju i powoli rozglądam się za odpowiednia karmą. Dzisiaj spory wybór znalazłam i zastanawiam się ,którą wybrać. Doradzicie mi coś? nie miałam nigdy wcześniej psa więc za bardzo się nie orientuję a nie chciałabym psu zaszkodzić.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum