Favore.plForumPozostałe tematy

Smart kid belt - pasy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI

Dodaj zlecenie

Smart kid belt - pasy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • bogdanwel 2 mar 2019, 11:38
    O pasach Smart Kid Belt jest ostatnio dość głośno. Poczytałem trochę na ich temat i w sumie jestem zainteresowany zakupem. Opinie mają różne wiem, ale testy zderzeniowe i certyfikaty chyba nie kłamią co nie?! Może ktoś z Was podróżuje z dziećmi przypiętymi tymi pasami? Będę wdzięczny za opinie i poradę czy warto je kupić przymrużenie oka
  • mikola 2 mar 2019, 12:23
    Jest to jakaś alternatywa dla fotelika nie można zaprzeczyć. Te pasy to chyba są przeznaczone dla większych dzieci, albo wyrośniętych. Uważam, że mogą się sprawdzić, czemu nie, policja je respektuje mandatu za takie pasy nie dostaniesz, bezpieczeństwo podczas podróżowania na pewno jest większe.
  • kratos 4 mar 2019, 14:00
    Dla mnie dobra alternatywa dla fotelików dla dzieci. Wydaje mi się, że powinna się sprawdzić.
  • lidio 13 mar 2019, 21:39
    Widziałam w telewizji reklamę tych pasów, w śniadaniówce też o nich mówili, opinie... no cóż są różne, choć większość osób, które się wypowiada nie miało tych pasów w rękach. Każdy rodzic chce dla dziecka najlepiej, w podróży musi być bezpiecznie. Ja uważam, że na przykład 10-latka można przypiąc takimi pasami.
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: sanekistomov9
Następna: sanekistomov9