Favore.plForumPozostałe tematy

Smart kid belt - pasy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Smart kid belt - pasy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 z 5  
  • bogdanwel 2 mar 2019, 11:38
    O pasach Smart Kid Belt jest ostatnio dość głośno. Poczytałem trochę na ich temat i w sumie jestem zainteresowany zakupem. Opinie mają różne wiem, ale testy zderzeniowe i certyfikaty chyba nie kłamią co nie?! Może ktoś z Was podróżuje z dziećmi przypiętymi tymi pasami? Będę wdzięczny za opinie i poradę czy warto je kupić przymrużenie oka
    Cytuj
  • mikola 2 mar 2019, 12:23
    Jest to jakaś alternatywa dla fotelika nie można zaprzeczyć. Te pasy to chyba są przeznaczone dla większych dzieci, albo wyrośniętych. Uważam, że mogą się sprawdzić, czemu nie, policja je respektuje mandatu za takie pasy nie dostaniesz, bezpieczeństwo podczas podróżowania na pewno jest większe.
    Cytuj
  • kratos 4 mar 2019, 14:00
    Dla mnie dobra alternatywa dla fotelików dla dzieci. Wydaje mi się, że powinna się sprawdzić.
    Cytuj
  • lidio 13 mar 2019, 21:39
    Widziałam w telewizji reklamę tych pasów, w śniadaniówce też o nich mówili, opinie... no cóż są różne, choć większość osób, które się wypowiada nie miało tych pasów w rękach. Każdy rodzic chce dla dziecka najlepiej, w podróży musi być bezpiecznie. Ja uważam, że na przykład 10-latka można przypiąc takimi pasami.
    Cytuj
  • kierowca78 28 mar 2019, 14:09
    Prosty adapter, a tyle zmienia. Trudno go porównywać do fotelików, ale nie zaszkodzi się w go zaopatrzyć.
    Cytuj
  • kierowca78 5 kwi 2019, 11:27
    Ja uważam, ze są bardzo dobre. Dzieci na co dzień mają foteliki ale czasami zabieramy kogoś dodatkowo i wtedy super się przydają. Młody ma też zawsze w plecaku na wypadek, gdyby wracał z kimś z rodziców.
    Cytuj
  • kingajur86_gmail_com 24 kwi 2019, 10:29
    To prawda ostatnio dość huczy. my kupiliśmy ponieważ 3 dzieci z tyłu w fotelikach nam sie nie zmieści. Uważam, ze to bardzo dobry produkt stanowiący alternatywę dla fotelika a już tym bardziej dla podkładek.
    Cytuj
  • anastazja4390 30 cze 2019, 14:14
    Nie można porównywać fotelika do pasów, ale Smar Kid Belt mogą być dobrą alternatywą dla podkłdek, które tak naprawdę nic nie dają. Pasy dostosowane do wzrostu dziecka to zdecydowanie dużo bezpieczniejsza opcja, ja mam takie zdaniem. Warto ufać ekspertom, a nie opiniom rodziców, którzy takich pasów w ogólne nie mieli w rękach. Zdania są podzielone wiadomo uśmiech
    Cytuj
  • iwona07 30 cze 2019, 15:57
    Pasy dobrze spełniają swoją funkcję, koszty śmieszne, obsługa banalnie prosta. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie jak dziecko jest w starszym wieku. Adapter fotelika nie zastąpi albo poddupnik już tak.
    Cytuj
  • abednarz 11 lip 2019, 23:13
    Aż jestem zdziwiona, że jeszcze nikt nie napisał na temat tych pasów negatywnej opinii. Od czasu do czasu z nich korzystamy, nie zawsze jest mozliwość zabrania ze sobą fotelików, więc jest to praktyczna opcja. Ogólnie ja nie mam zastrzeżeń, pewnie dzieci za jakiś rok czy dwa i tak już będą jeździć przypięte zwykłymi pasami samochodowymi, szybko rosną te nasze pociechy.... uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: katar
Następna: sanekistomov9