Favore.plForumPozostałe tematy

Smart kid belt - pasy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Smart kid belt - pasy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • kierowca78 18 lip 2019, 0:56
    Nie ma sensu sugerować się wyłącznie opiniami w sieci,lepiej zaufać specjalistom, którzy zgodnie stwierdzili, że pasy mogą dostać homologację i je mają.
    Cytuj
  • meggina 4 sie 2019, 22:47
    opinie? ja mysle ze to konkurecja tak troche dziala na niekorzysc, ale jak komus zalezy na bezpieczenstwie dziecka to sam pogrzebie w temacie uśmiech ja tak zrobilam i wg mnie pasy sa ok
    Cytuj
  • patrysiak 28 wrz 2019, 19:25
    Pas jest ok, małe, niepozorne urządzenie a tak się sprawdza. Mamy i zadowolona jestem ze Smart kid Belt, nie drogi , ogólnodostępny produkt, miesci się w torebce no i bezpiecznie w nim dziecko przewieść mozna. Dla mnie mega wynalazek
    Cytuj
  • anastazja4390 25 paź 2019, 3:01
    meggina napisał:opinie? ja mysle ze to konkurecja tak troche dziala na niekorzysc, ale jak komus zalezy na bezpieczenstwie dziecka to sam pogrzebie w temacie uśmiech ja tak zrobilam i wg mnie pasy sa ok
    Być może tak jest, nigdy nie wiadomo. Wszystkie zarówno pozytywne, jak i negatywnie opinie trzeba brać z przymrużeniem oka. Każdy swój rozum ma uśmiech
    Cytuj
  • marek46 7 lis 2019, 1:44
    dla mnie licza sie wyniki testów zderzeniowych bo to jest podstawa a pas skb otrzymał świetie wyniki w testach przeciażeń, można sobie zresztą zobaczyć na ich stronie czy na Youtubie. To są jedyne prawdziwe argumenty
    Cytuj
  • zuziagola 12 gru 2019, 18:14
    Pasy jak pasy, to zwykły adapter, ale bardzo praktyczny w użytkowaniu.
    Cytuj
  • Lord10 15 sty 2020, 12:08
    Dla mnie Smart Kid Belt to jedne z lepszych pasów. Posiadają wiele testów. Posiadam je od nie dawna i jestem bardzo zadowolony.
    Cytuj
  • patrysiak 1 lut 2020, 12:44
    Nie tak dawno temu przeprowadzono testy dynamiczne na kilku urządzeniach- fotelikach i pasie Smart kid Belt własnie. No i jakimś cudem pas ma jedne z lepszych wyników. Mam nadzieję przestana ludzie głupoty w końcu pytac, bo pasa nie znają a plotą trzy po trzy.. Dla mnie pas jest ok, używam i chwalę sobie
    Cytuj
  • KopaczJusta 14 mar 2020, 16:11
    Inga15 napisał:Pasy SMART KID BELT to bardzo solidne pasy. Poczytałam trochę o nich na stronie https://www.facebook.com/smartkidbelt/ Przeszły wiele testów. W 100 procentach warto je posiadać.
    A widziałaś te najnowsze testy z Hiszpanii, jakie zostały zrobione na zlecenie fundacji Jestem Potrzebny? Bardzo zaskakujące wyniki. Smart Kid Belt wypadł w nich naprawde zaskakująco dobrze. Cały test został zrobiony zgodnie z normą iSize.
    Cytuj
  • feliks85 20 kwi 2020, 9:13
    Fajne rozwiązanie i na co dzień i jako pomocnicze, my zakupiliśmy żeby za każdym razem nie przekładać fotelika a z czasem już tak zostało.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: katar
Następna: sanekistomov9