Favore.plForumPozostałe tematy

Smart kid belt - pasy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Smart kid belt - pasy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • dominoj 4 cze 2020, 8:32
    To fakt, wielkość urządzenia oraz czas montażu robi wrażenie. U nas ten pas bardzo szybko się przyjął, wygodne rozwiązanie ale i bezpieczne uważam.
    Cytuj
  • KopaczJusta 12 sty 2021, 15:57     (ostatnio zmieniony przez autora 12 sty 2021, 15:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Rozwiązanie, które ma sporo plusów. Nie tylko w kwestii mobilności. Również w testach wypada ciekawie. W takich nie manipulowanych, jak były robione np. w Hiszpanii. Bo testy manipulowane w tej branży też niestety są, co raczej źle świadczy o tych, co je zlecają i w nich wygrywają. Jak ostatni ADAC gdzie stosowano różne manekiny by zmienić wyniki na korzyść wygranego fotelika.
    Cytuj
  • Magdalenka12 30 lip 2021, 8:50
    Moim zdaniem naprawdę wygodne te pasy są w użytkowaniu i nie bez powodu mają tyle pozytywnych opinii i wyników w testach
    Cytuj
  • brokka 4 sie 2021, 1:30
    Pas sprawdza się super, mega urzadzenie , na prawde. Wiem, że budzi nadal wiele kontrowersji ale bez obaw. Czytalam i artykuły, i wiele wyników testów widziałam, od lat interesuję się tą nowiną...polecam. Uzywamy i na prawde sprawdza się
    Cytuj
  • Judzia77 20 sie 2021, 22:12
    Mamy i my smart Kid Belt dla synka, sprawdza się. Przekonały mnie ich testy, mają bardzo dobre wyniki. Polski i naprawdę swietny wynalazek
    Cytuj
  • milla88 22 sie 2021, 23:15
    Polecam, smart Kid Belt moim zdaniem to doskonały wynalazek. Uzywamy od ponad roku, siostra ma starsze dzieci i jako pierwsza kupiła. Rzeczywiście bezpieczny , dziecko stabilnie w aucie siedzi
    Cytuj
  • Pakitta 24 paź 2021, 22:53
    Polecam, smart Kid Belt warto mieć. Można wszedzie ze sobą zabrac i bezpiecznie przewozic dzieciaka. Mięlismy na wakacjach pas no i dziadkowie używają jak młodego ze szkoły odbierają
    Cytuj
  • Marika11 12 gru 2021, 22:50     (ostatnio zmieniony przez autora 12 gru 2021, 22:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Smart Kid Belt to fajna alternatywa do fotelików zwłaszcza podczas wakacyjnych wojaży. Jest akceptowane do użytku w całej UE niestety boryka się z różnymi trudnościami i musi walczyć o siebie z niezdrową konkurencją.
    Cytuj
  • pauza28 1 sty 2022, 18:59
    Mam pasy od wakacji kupiłam właśnie na wyjazd nad morze, byłam sceptyczna czy na pewno bezpieczne teraz mogę ocenic 10/10 dobry zakup.
    Cytuj
  • Georginia 1 sty 2022, 19:31
    SKB fajne wygodne i bezpieczne pasy dla dzieci i świetny bo mega szybki montaż
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: katar
Następna: sanekistomov9