Favore.plForumPozostałe tematy

Środki na kleszcze dla psa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Środki na kleszcze dla psa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • aleksy32 27 lip 2010, 16:12
    Szukam jakiś skutecznych sposobów, jak ustrzec pas przed łapaniem kleszczy. Jest bardzo ruchliwy, dużo biega po lesie, a potem są tego konsekwencje - po każdym spacerze znajduję jakiegoś kleszcza. Możecie coś polecić?
    Cytuj
  • anna49 27 lip 2010, 16:23
    Ja stosuję Frontline w sprayu. Działa przy okazji na pchły i wszy. Na kleszcze starcza tak koło miesiąca. Jest dość drogi, ale myślę, że warto - nawet jak pies złapie kleszcza, to on po prostu zdycha.
    Cytuj
  • Ruda_hanka 27 lip 2010, 16:37
    anna49 napisał:Ja stosuję Frontline w sprayu. Działa przy okazji na pchły i wszy. Na kleszcze starcza tak koło miesiąca. Jest dość drogi, ale myślę, że warto - nawet jak pies złapie kleszcza, to on po prostu zdycha.
    Ja osobiście nie wierzę w uniwersalne środki... Warto iść do weterynarza i zapytać o coś typowo na kleszcze.
    Cytuj
  • anna49 27 lip 2010, 16:38
    Ruda_hanka napisał:Ja osobiście nie wierzę w uniwersalne środki... Warto iść do weterynarza i zapytać o coś typowo na kleszcze.
    ja wierzę, bo wypróbowałam uśmiech
    Cytuj
  • aleksy32 29 lip 2010, 10:12
    Przyznam szczerze, że myślałem o czymś tańszym... Nie za bardzo mam kasę na takie specyfiki skrzywienie Może ktoś zna jakieś tańsze sposoby jak ustrzec psa przed kleszczami??
    Cytuj
  • konto_usuniete_187523 16 lis 2011, 13:21
    Z całą pewnością polecam Advantix, może niezbyt tani ale bardzo skuteczny. Przebywałam przez dwa wakacyjne miesiące z psem nad morzem w okolicy gdzie jest dużo drzew ,lasów i łąk i nie załapał ani jednego kleszcza. A już na pewno odradzam tanie obroże przeciw kleszczom dostępne w marketach.
    Cytuj
  • zonja 19 sie 2013, 22:28
    Ja dostałam od weterynarza fiprex i nie wyobrażam sobie innego, już nawet nie pamietam kiedy moje piesy miały kleszcza albo pchły uśmiech
    Cytuj
  • majhema 20 sie 2013, 11:44
    Mi też weterynarz doradził ten firepex. Lek jest bardzo skuteczny na ten problem uśmiech
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 6 wrz 2013, 11:05
    A u nas sprawdza się tylko taka cienka obróżka na kleszcze - nic specjalnego, ale nasz weterynarz nam kiedyś podpowiedział i okazało się że to był strzał w dziesiątkę - no i w dodatku tanie jak barszcz.
    Cytuj
  • szarlottka 11 cze 2015, 9:32
    Moim zdaniem przed zakupem srodków na kleszcze najlepiej skonsultować to z lekarzem weterynarii. on na pewno najlepiej będzie wiedział jaki środek jest skuteczny. Możesz zapytac tutaj http://tychy.smartvet.pl/ Z tego co wiem pracują tam naprawdę swietni specjaliści i zawsze chętnie służą pomoca.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum