Favore.plForumPozostałe tematy

StachWRw

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

StachWRw

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • stachWRw 27 lut 2015, 12:45
    Stało się, idealny polski film Pawła Pawlikowskiego ostatecznie otrzymał renomowaną nagrodę. Sam wybitnie się raduję, ponieważ to kamień milowy dla krajowego kina. Wiele osób nie wierzyło w sukces, dużo osób nawet nie wiedziało, o czym jest ten obraz. Ja miałem okazję obejrzeć go w kinie oraz oznajmię jedno, nie zawiodłem się. Oszałamiające dzieło, które godne było tej nagrody. Cieszę się, że nareszcie ktoś to docenił. Może dzisiaj Polska stanie się potęgą kinowego rozmiaru.
    Cytuj
  • wojotez 27 lut 2015, 17:39
    Nie obserwowałem filmu, ale słyszałem o nim wiele korzystnych opinii. Może obejrzę, wyłącznie chyba nie ma go już w kinach, próbowałem znaleźć w sieci i jest bodaj na ipli. Może kupię lekturę + film, bowiem kocham też czytać. Jeżeli chodzi o nagrodę, w internecie był rozgłos, w telewizji także, ja niemniej jednak sceptycznie do tego podchodziłem, media lubią bajcować. Dopiero teraz widać, że niesłusznie, co mnie naturalnie cieszy. Trzeba poszukać tego filmu.
    Cytuj
  • HieronimDWed1 2 mar 2015, 17:53
    Mi się niezmiernie podobał, jednakowoż znam wiele osób, jakie krytykowały ten obraz filmowy. To zawikłane dzieło, nie dla każdego. Wskutek tego cieszę się, że pozostał doceniony. Szkoda tylko, że Polacy nie odwiedzili tak masowo kin, żeby obejrzeć Idę. Ja byłem. Z rozkoszą obejrzałbym ten film jeszcze raz. Z tego, co pisze przedmówca, jest osiągalny na ipli, jednak za opłatą. Jest gdzieś darmowa wersja online?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Ciekawe CV