Favore.plForumPozostałe tematy

Strzyżenie pudla

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Strzyżenie pudla

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • galkosss 28 lip 2010, 14:12
    Czy ktoś się orientuje gdzie najlepiej i najtaniej ostrzyc pudla? Mam go od niedawna, nie za bardzo też wiem, jak często powinno się chodzić do takiego strzyżenia? Wydaje mi się, że już pora, bo strasznie jest zarośnięty, a przecież w te upały to takie futro to dodatkowe grzanie... Czekam na porady.
    Cytuj
  • zofia56 28 lip 2010, 16:49
    Ja strzygę sama mojego pudla. Mam już wprawę, bo Pimpek ma 10 lat. Kiedyś strzygłam go nożyczkami, a jakieś dwa lata temu zaopatrzyłam w specjalną maszynkę. Była dość droga, ale warto zainwestować, bo dzięki temu strzyżenie jest dwa razy krótsze.
    Cytuj
  • animatorka 28 lip 2010, 18:23
    Moja mama ma pudla, więc trochę się orientuję w temacie przymrużenie oka Przyznam, że raz spróbowała go ostrzyc sama, ale nie wyglądało to za dobrze... Teraz zawsze chodzi z nim do specjalnego salonu (ma już nawet rabat ) przymrużenie oka tam strzygą profesjonalnie.
    Z tego co piszesz, to dopiero Twoje początki, więc może lepiej jak się udasz do profesjonalistów.
    Cytuj
  • anna49 28 lip 2010, 20:26
    Zanim wybierzesz salon to upewnij się, że mają doświadczenie w strzyżeniu pudli... Podobno to jakaś różnica i zwykły fryzjer dla psów może nie dać rady... Mam znajomą, która ma pudla i jeździ z nim do znajomego hodowcy, który zajmuje się tym profesjonalnie.
    Cytuj
  • kika_s 29 lip 2010, 0:24
    Nie chce Cię straszyć, ale może się okazać, że Twój Pies nie da się ostrzyc w salonie... Jak poszłam z moim to tak się bał, że nie było opcji strzyżenia. Dlatego musiałam się nauczyć to robić sama. radzę sobie jakoś z nożyczkami i nie narzekam. Zwłaszcza, że nie zależy mi na wymyślnych fryzurach. Strzygę go zwyczajnie - tak, żeby włosy się nie plątały, na tzw owieczkę przymrużenie oka
    Cytuj
  • galkosss 29 lip 2010, 6:54
    Mój jest raczej waleczny, ale tylko na swoim terenie. Jak poszliśmy do weterynarza to był potulny jak baranek, więc raczej pójdę z nim do jakiegoś salonu. Też nie zależy mi na specjalnych fryzurach... Ale wydaje mi się, że już ma bardzo długie te włosy i zwyczajnie mu za gorąco w te upały. A czy ktoś wie jak często trzeba strzyc takiego psa? Bo jeśli często to chyba z czasem zaopatrzę się w jakąś maszynkę...
    Cytuj
  • kika_s 29 lip 2010, 8:12
    Ja strzygę tak co miesiąc - półtorej... Polecam spróbować pobawić się najpierw nożyczkami, dużo tańsza opcja przymrużenie oka Jak byłam ze swoim pupilem w salonie (ten jedyny raz co i tak nic z tego nie wyszło), to cena była 50 zł za strzyżenie...
    Cytuj
  • bulka_paryska 29 lip 2010, 10:37
    polecam Ci poszukać salonu na favore przymrużenie oka Ja tak znalazłam bardzo dobre miejsce, gdzie strzygę swojego Pudelka regularnie i to dużo taniej niż 50 zł przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksander_wielki 29 lip 2010, 13:28
    Co powiecie na takie strzyżenie? Warte chyba każdej ceny...

    Cytuj
  • animatorka 29 lip 2010, 17:01
    wielki uśmiech niezłe...
    Cytuj
1 2 z 2