Favore.plForumPozostałe tematy

Studia inżynierskie w Warszawie ( logistyka). Jaka uczelnia

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Studia inżynierskie w Warszawie ( logistyka). Jaka uczelnia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • sloneczko9 13 paź 2014, 7:52
    Witam .Czy ktoś z Was studiuje obecnie w Warszawie?
    Jestem obecnie zainteresowana studiowaniem na kierunku logistyka i zastanawiam się jaką uczelnię w tym celu warto jest wybrać. Raczej w grę wchodzi jedynie tryb zaoczny ponieważ na tygodniu pracuję. Może polecicie gdzie warto jest studiować?
    Cytuj
  • erykit 14 paź 2014, 7:40
    Zastanawiałam się może nad studiami na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie?
    Tutaj: http://www.dobrauczelnia.pl/studia-inzynierskie jest ich strona tak więc poczytaj sobie o kierunkach. Jest i logistyka, którą zresztą sam w tym roku tam ukończyłem.
    Jeśłi pracujesz to nie ma problemu, wykładowcy spoko tak więc w razie czego da się z nimi dogadać. Niektórzy wprawdzie sporo od Ciebie wymagają ale za to konkretów.
    Cytuj
  • tyrion 17 paź 2014, 14:56
    Możecie śmiało uderzać do Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji na logistykę, przyda nam się więcej przedstawicielek płci pięknej! Ja tu studiuje ten kierunek już drugi rok i moim zdaniem to był dobry wybór. Liczę, że po tych studiach łatwo znajdę pracę w branży, bo praktyki mamy w porządnych zakładach, z którymi uczelnia współpracuje, można więc zawczasu wyrobić sobie u nich dobrą opinię.
    Cytuj
  • sloneczko9 24 paź 2014, 7:11
    No i super uśmiech
    Zastanawiam się jeszcze jak przedstawiają się perspektywy znalezienia pracy w tym zawodzie?
    Bo nie ukrywam,że szukam raczej czegoś bardziej przyszłościowego, co pomogłoby mi w przyszłości na znalezienie dobrego zatrudnienia ( bo wiadomo jak jest teraz z pracą, każde studia na pewno jej nie gwarantują...).
    Cytuj
  • erykit 27 paź 2014, 7:46
    No niby studia nie gwarantują od razu znalezienia pracy ale w przypadku logistyki nie jest tak źle. Kierunek bardzo praktyczny, branża sie rozwija i jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z tego zakresu.
    Wiadomo jeden szuka pracy dłużej, drugi której ale na pewno jest o wiele prościej niż po kierunkach humanistycznych.
    Cytuj
  • mscislaw 28 paź 2014, 8:17
    Z pracą po logistyce jest bardzo dobrze. Zresztą co by tutaj pisać jest to mój zawód przymrużenie oka
    Wiadomo,że wymaga się od Ciebie w pracy konkretnych umiejętności. Na pewno nie patrzy się na wykształcenie.
    Cytuj
  • konto_usuniete_238103 28 paź 2014, 20:01
    jak logistyka to tylko WAT lub Polibuda

    tam się naprawdę czegoś nauczysz ..
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum