Favore.plForumPozostałe tematy

System do monitoringu IP w domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

System do monitoringu IP w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
 • Dominika455 5 lip 2019, 10:13
  Witam,
  Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wyboru kamer do monitoringu IP w domu? Czy to dobry kierunek i czy są one warte swojej ceny jeśli chodzi na przykład w przypadku producenta JBPartner, pomożecie?
  Cytuj
 • DamianKK 8 lip 2019, 12:41
  To prawda warto w przypadku domu mieć porządne zabezpieczenie w postaci kamer IP, bo coraz więcej przebywamy poza domem i niedługo zbliżają się również nasze wakacyjne wyjazdy. Dlatego przynajmniej kamery IP warto zainstalować, chociaż teraz coraz częściej biją na głowę nawet te bardzo rozbudowane systemy.
  Cytuj
 • Aleksander45 10 lip 2019, 9:16
  To prawda warto w przypadku domu mieć porządne zabezpieczenie w postaci kamer IP, bo coraz więcej przebywamy poza domem i niedługo zbliżają się również nasze wakacyjne wyjazdy. Dlatego przynajmniej kamery bezprzewodowe warto zainstalować, chociaż teraz coraz częściej biją na głowę nawet te bardzo rozbudowane systemy.
  Cytuj
 • KrzysztofMil 12 lip 2019, 11:06
  Popieram zdanie innych forumowiczów i też jednak stawiałbym na sprawdzonych producentów z dość szerokim wyborem modeli oraz dobrze działającym serwisem. W przypadku JBPartner, można liczyć na najwyższą jakość, dobrą cenę i rozbudowany zakres funkcjonalności o czym przekonasz się przy modeli KZ11, zaglądając dokładniej do samej specyfikacji: https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/761-kz11-kamera-zewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-full-hd-.html pozdrawiam!
  Cytuj
 • Dominika455 9 sie 2019, 12:59
  Bardzo dziękuję za Wasze porady! Chętnie sprawdzę i może od razu zamówię, bo czas najwyższy się zabezpieczyć szczególnie, że dom już jest praktycznie skończony i pewnie kilku chętnych na włamanie się znajdzie jak będzie stał trochę czasu dłużej.
  Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Dobre płyty
Następna: smart kid belt