Favore.plForumPozostałe tematy

Tworzenie strony internetowej

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tworzenie strony internetowej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • sano 24 maj 2018, 0:30
    Ile może zająć stworzenie strony internetowej? Da się to zrobić w kilka dni?
    Cytuj
  • konto_usuniete_549537 25 maj 2018, 0:43
    Napisanie strony od początku zajmuje sporo czasu, kwestia ponad miesiąca, kilka dni to możesz co najwyżej z szablonu pociągnąć.
    Cytuj
  • sano 26 maj 2018, 9:39     (ostatnio zmieniony przez autora 26 maj 2018, 9:39, w całości zmieniany 1 raz)
    A czy takie strony z szablonów to dobre rozwiązanie? Słyszałem na ich temat dużo sprzecznych informacji. Dodam, że ma to być strona firmowa
    Cytuj
  • konto_usuniete_549537 31 maj 2018, 17:14
    Dla firmy takie rozwiązania są z całą pewnością odradzane, stworzenie strony to tylko jednorazowy koszt, warto wydać więcej i mieć coś porządnego.
    Cytuj
  • sano 24 cze 2018, 13:09
    Prowadzę drukarnie internetową, w takim przypadku bardziej przyda się zwykła strona internetowa, a może sklep internetowy? Ceny w większości przypadków mam stałe, tylko dla stałych klientów zniżki, oraz czasami zdarzają się jakieś nietypowe zlecenia, które podlegają indywidualnej wycenie.
    Cytuj
  • konto_usuniete_549537 27 cze 2018, 0:34
    Zależy jak często zdarzają Ci się nietypowe zlecenia, ale nie ma np u Ciebie różnicy pomiędzy załóżmy wydrukiem 500 wizytówek (które powinno się drukować na cyfrze), a 50 tys (które już lecą na offset), nie masz przewidzianej żadnej zniżki? Cena za wizytówkę będzie nadal taka sama?
    Cytuj
  • sano 1 lip 2018, 15:46
    Nie, no owszem na większe zlecenia są lekko inne ceny. Jednak raczej nastawiony jestem na małe zamówienia, więc może dodać jakąś parafkę do sklepu, że w razie większego zlecenia niech do mnie się kontaktują.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum