Favore.plForumPozostałe tematy

Ubezpieczenie turystyczne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie turystyczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • ElaW 17 lut 2014, 21:47
    Hej, niebawem wybieram się na wakacje, jestem właśnie na etapie poszukiwania ubezpieczenia turystycznego. Możecie coś polecić?
    Cytuj
  • belka74 22 lut 2014, 23:13
    Jest promocja gdzie można skorzystać i otrzymać bilet lotniczy, proszę https://www.libertydirect.pl/turystyczne/wspolpraca_z_LOTem.html
    Cytuj
  • DytulaJ 30 cze 2014, 21:07
    Dobrze zapoznać się z OWU, tam wszystko jest zapisane. Ważne jest żeby takie ubezpieczenie chroniło od wypadków, które mogą spotkać w danym miejscu... Warto też sprawdzić firmę ubezpieczeniową, ponieważ gdy dojdzie już do jakiejś szkody, to trzeba o swoje pieniądze walczyć, np za pomocą kancelarii odszkodowawczej, jaką jest chociażby Pionier.
    Cytuj
  • czarekza 5 lip 2014, 22:55
    Ja mogę polecić PZU WOJAŻER

    Podstawowy zakres ubezpieczenia Wojażer - PZU Pomoc w Podróży obejmuje:
    - Ubezpieczenie kosztów leczenia,
    - Ubezpieczenie assistance Pakiet Podstawowy

    Ubezpieczenie kosztów leczenia zapewnia ochronę w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku zaistniałych podczas podróży, w okresie ubezpieczenia. Zakresem obejmuje organizację pomocy medycznej wymaganej stanem zdrowia oraz pokrycie jej kosztów.
    1. leczenie szpitalne i ambulatoryjne (wizyty u lekarza, w szpitalu, badania, itp)
    2. transport medyczny (z miejsca wypadku, pomiędzy placówkami medycznymi, do szpitali, do miejsca zakwaterowania)
    3. dentysta
    4. zakup protez
    Ponadto assistance - w tym poszukiwania, wcześniejszy powrót do domu

    Można dodać:
    - ubezpieczanie bagażu
    - następstwa nieszczęśliwych wypadków

    W największym skrócie tak wyglądają zakresy ubezpieczenia turystycznego - oczywiści można je dostosować do wymagań i aktualnej potrzeby. Zachęcam do kontaktu
    Cytuj
  • Rambo85 4 wrz 2016, 17:48
    O to ta oferta już trochę na rynku widnieje. Właśnie przeglądam różne opinie dotyczące danych towarzystw ubezpieczających. Wyliczając opłatę za ubezpieczenie turystyczne na 2 tygodnie wyszło mi ledwie 83, dokładnie - 83 zł, toż to psie pieniądze.
    Cytuj
  • marcelv 31 paź 2016, 21:15
    Ja sobie najpierw wyszukuje interesujące mnie oferty ubezpieczenia turystycznego na stronie Rankomat, a potem czytam OWU. Co do kosztu takiego ubezpieczenia to rzeczywiście nie są to duże pieniądze.
    Cytuj
  • mike012 1 maj 2019, 11:59
    Przed ostatnim wyjazdem wybrałem ubezpieczenie w Cuk, miało wszystko co potrzeba w podróży,
    Assistance
    Ubezpieczenie podróży zagranicznej
    ubezpieczenie bagażu
    sprzętu sportowego
    leczenie szpitalne, stomatologiczne
    konsultacje i wizyty lekarskie
    specjalistyczne badania
    zakup niezbędnych leków (zleconych przez lekarza)
    transport medyczny, m.in. transport do szpitala, powrót do miejsca zamieszkania
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: 4 sektor majdan