FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wszy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • izapixi 7 gru 2017, 11:43
    W przedszkolu syna pojawiły się wszy smutny jak się tego dziadostwa jak najszybciej pozbyć? Czy stosował ktoś z was parasidose? Podobno można u astmatyków stosować a syn niestety ma podejrzenie astmy.
    Cytuj
  • kotek020 18 gru 2017, 19:31
    Ja stosowałam bardzo dobry preparat szybko i łatwo można się tego pozbyć wystarczy jednorazowa kuracja uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 20 gru 2017, 17:18
    Niestety ten temat wraca jak bumerang, a najgorsze jest to, że higiena nic nie daje i każdy może złapać. Parasidose mogą stosować astmatycy, jest od 3. miesiąca życia, więc musi być bezpieczny. Mam go w apteczce na wszelki wypadek, a i pamiętaj, żeby kuracja była skuteczna, musisz ja zrobić u wszystkich domowników.
    Cytuj
  • ZoHaHa 29 gru 2017, 13:52
    Czy radzi sobie też z gnidami? Bo to podobno one są najgorsze i najtrudniejsze do usunięcia. Same wszy nie są takie trudne do wywabienia jak gnidy właśnie.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 gru 2017, 1:28
    Parasidose zabija wszy i gnidy też po 15 minutach. Potem trzeba tylko wyczesać to paskudztwo z włosów, ale jest specjalny grzebyk dołączony w opakowaniu.
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 8:31
    U chłopca najlepiej zgolić włosy, stosować preparat i wyprać wszystkich rzeczy w wysokiej temperaturze - to powinno zabić ich jajeczka. U dziewczynek może pomóc stosowanie prostownicy.
    Cytuj
  • Ogryzka 8 paź 2018, 18:54
    Tylko po co ścinać włosy i bawić się w domowe sposoby, skoro sa preparaty. Powyżej jest o Parasidose który z tego co czytam można stosować od 3go miesiąca życia dziecka. Jeśli sama kuracja trwa 15 min i pozbywasz się zarówno wszy jak i gnid to czemu kombinowac?
    Cytuj
  • grzyb_h 31 paź 2018, 17:23
    Na ostatnim zebraniu w szkole mojego synka dużo było właśnie o wszawicy. Może teraz na listopadowym powiem o tym Parasidose. Chyba nie każdy wie, ze to może być takie porste i nie trzeba tak kombinowac jak się kiedyś robiło. Przede wszystkim ważne jest informowanie że wszawina nie wynika z nietrzymania higieny.
    Cytuj
  • Meggi85 3 lut 2019, 14:34
    To Parasidose jest bez recepty? Mozna kupic normalnie w aptece czy jakos trzeba zamawiać?
    Cytuj
  • aleksis 5 lut 2019, 10:32
    Parasidose możesz kupić bez problemu bez recepty, szybko działa, bo tylko 15 minut trzeba to trzymać w tym czepku na głowie, potem wyczesać, umyć i gotowe.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: witam wszystkich
Następna: kupno soczewek