Favore.plForumPozostałe tematy

Wybór technikum dziennego i profilu w Łodzi

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Wybór technikum dziennego i profilu w Łodzi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
 • Dominika455 6 cze 2019, 14:36
  Witam,
  Czy sądzicie, że profil "Programista" w technikum to dobra opcja dla dziecka z myślą o przyszłości? Szukamy wstępnie interesujących i przyszłościowych profili dla naszego syna i właśnie w oko wpadła nam oferta edukacyjna szkoły Cosinus. Macie może dla mnie jakieś informacje na ich temat i jakie jest ogólnie Wasze zdanie?
  Cytuj
 • Aleksander45 6 cze 2019, 14:40
  Jak najbardziej, a może nawet i najlepsza. Jeśli chcesz go dobrze przygotować do zdania egzaminu i późniejszej nauki na studia to Cosinus Łódź będzie dobrym rozwiązaniem. Poza tym zapewniają również za darmo książki i podręczniki i też jest to placówka bezpłatna. Dopóki jest czas warto się w tym wszystkim lepiej zorientować przymrużenie oka
  Cytuj
 • DarekLew 12 cze 2019, 1:05
  Podzielam opinię poprzednika i również uważam, że technikum i kierunki informatyczne są bardzo dobrą opcją umożliwiającą rozwój oraz naukę twardych umiejętności dzięki czemu może być to super start z myślą o przyszłości zawodowej i sporych zarobkach oraz porządnym miejscu pracy.
  Cytuj
 • KrzysztofMil 4 lip 2019, 13:26
  To i ja do nich zajrzę, może i rzeczywiście dobrze będzie posłać do nich swoje dzieci bo jako szkoła średnia naprawdę ciekawie to po Waszych odpowiedziach wygląda.
  Cytuj
 • Wojtekk70 8 lip 2019, 23:45
  Jak najbardziej warto! Dobre technikum jest w stanie dać dobrą pracę już po szkole średniej bądź znacząco ułatwić później kształcenie na studiach wyższych. Dlatego uważam, że Cosinus poczynił świetny krok zaczynając kształcić na poziomie dziennym. Do tego zapewniają bardzo dobre warunki i stawiają na kadrę nauczycieli którzy też są wykładowcami uczelni wyższych. Z nimi nauka będzie dużo przyjemniejsza oraz efektywniejsza!
  Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: Dobre płyty