Favore.plForumPozostałe tematy

Wypad na ferie zimowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypad na ferie zimowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Quku 31 paź 2016, 17:41     (ostatnio zmieniony przez autora 31 paź 2016, 17:55, w całości zmieniany 2 razy)
    Jakie plany na urlopy zimowe? Swojskie, polskie góry czy może egzotyczne plaże z Itaki?
    Cytuj
  • Kineskop 18 lis 2016, 12:47
    W Polsce bardzo fajnie można sobie zorganizować ferie zimowe.
    Cytuj
  • MartynKa79 18 lis 2016, 17:16
    Jak się lubi śniegi to tak. Ale ja nie przepadam za śniegiem, ani nie jeżdżę na nartach, więc głos oddaję na egzotykę. Może być z Itaki, bo latałam już z nimi na wakacje. wielki uśmiech
    Cytuj
  • kotek020 28 lis 2016, 10:33
    Ja ostatnio na ich stronie www.itaka.pl widziałam ciekawe oferty w miejsca egzotyczne więc śmiało tam wejdź może akurat coś znajdziesz ciekawego dla siebieuśmiech
    Cytuj
  • JoollaannttA 19 gru 2016, 9:27
    Itaka ma zawsze bardzo fajne ofert, zresztą jak co roku.
    Cytuj
  • Daria05 22 gru 2016, 12:19
    kotek020 napisał:Ja ostatnio na ich stronie www.itaka.pl widziałam ciekawe oferty w miejsca egzotyczne więc śmiało tam wejdź może akurat coś znajdziesz ciekawego dla siebieuśmiech
    Patrzyłaś na egzotykę w Itace pod kątem ferii zimowych czy już letnich wakacji. W końcu zimą może warto zmienić klimat a nie tylko o nartach myśleć.
    Cytuj
  • Mientowy 5 lut 2017, 20:26
    Dzięki za wszystkie propozycje przymrużenie oka Na pewno mi się to przyda przymrużenie oka
    Cytuj
  • Rinse21 21 lut 2017, 16:03
    Właśnie wróciłam z rodzinnego wypadu w Tatry. Było przyjemnie, trochę pojeździliśmy na nartach i pozwiedzaliśmy. Moim zdaniem warto odwiedzić góry zimą.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 28 lut 2017, 11:07
    Ferie zimowe już za nami. uśmiech
    Spędziliśmy świetnie czas we Włoszech na nartach. Za rok planujemy powtórkę.
    Zdecydowanie ponownie z Itaką, bo mamy miłe doświadczenia.
    Cytuj
  • 9 mar 2017, 16:48
    W Białce się teraz bardzo fajnie zrobiło.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: rak