Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • Tedd66 17 mar 2016, 15:11
    Wiadomo że przez Internet jest większy wybór niższa cena. Tylko żeby było bezpieczne trzeba wybierać sklepy internetowe.
    Cytuj
  • anyz89 17 mar 2016, 17:35
    Zakupy przez internet to wygoda. Dość że tanio to do tego oszczędzamy czas i paliwo.
    Cytuj
  • Agna 24 mar 2016, 11:23
    Przez net wygodnie robi się zakupy, ale fajnie też jest pochodzić po sklepach.
    Cytuj
  • biedna 21 kwi 2016, 10:37
    Sama w poniedziałek zamawiałam przez interent, nie dlatego, że nie chciało mi się wyjść z domu, ale dlatego, że zrobiłam rundkę po moim małym mieście i nie znalazłam tego co szukam, cyzli solidnego termometru do mierzenia ciepłoty ciała. Co prawda wiedziałam co chcę, ale chciałam zobaczyć jak on wygląda. W końcu doszło do tgo, że usiadłam i zamówiłam ze sklepu Geratherm, model non contact. Od wczoraj mam go w domu, jest świetny i dokładnie mierzy temperaturę.
    Cytuj
  • Selenaa 23 kwi 2016, 21:17
    moim ostatnim zakupem była książka w księgarni matras . To z okazji świeta ksiązki mają u siebie promocje do -30% . Jakby ktoś wylatywał , wyjeżdzal na wakacje to przewodniki etc mają -25% wiec fajnie nie ?
    Cytuj
  • Agna 24 kwi 2016, 15:32     (ostatnio zmieniony przez autora 24 kwi 2016, 15:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Teraz to chyba ceny są podobne co w stacjonarnych.
    Cytuj
  • elfka 21 lip 2016, 23:47
    kiedyś bardzo często kupowałam ubrania na allegro. Teraz staram się to ograniczać żeby za bardzo nie naruszyć budżetu rodzinnego uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 27 lip 2016, 17:51
    Rzadko robię zakupy przez internet, a jeśli już to tylko w sprawdzonych sklepach. Do tej pory z sukcesami i bez zastrzeżeń spisuje się sklep Drogerii Natura. Chyba to jedyny, który mnie nie zawodzi i mogę śmiało go polecić.
    Cytuj
  • aniawel 4 sie 2016, 21:39
    tez wole zakupy przez neta- wygodniej, prościej, nie trzeba łazić po galerii no i ceny czesto sa okazyjne. glownie to kupuje ubrania przez neta- ostatnio obkupilam sie w Denley, wszystko na mnie pasowalo, wiec tym bardziej jestem zadowolona wielki uśmiech
    Cytuj
  • Lord10 6 paź 2016, 8:53
    Jeśli chodzi o zakupy przez internet to coraz częściej kupuje zabawki dla swojego maluszka. Bardzo interesują go zabawki interaktywne. Ostatnio zakupiliśmy https://fokastara.pl/autobus-sorter.html Moja pociecha była niezmiernie zadowolona.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: HieronimDWed1