Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 33

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 19 gru 2015, 14:41
    Teraz to wszyscy przed wszystkim kupuja prezenty. Jest jeszcze troche czasu na zamowienia. Osobiście przegladam jeszcze hobby4men żeby dokupic może jeszcze jakies drobiazgi przymrużenie oka
    Cytuj
  • kaper22 22 gru 2015, 19:39
    Przez internet kupuję bardzo wiele rzeczy. Dotychczas kupowałem już telefon, laptopy, kosmetyki, leki, ubrania, gadżety, róże różności uśmiech
    Cytuj
  • veganka 23 gru 2015, 14:29
    ostatnio kupowałam prezenty pod choinkę, bo tak najłatwiej, kupiłąm m.in elektroniczną kostke dice+ dla dzieci.
    Cytuj
  • martyna317 31 gru 2015, 22:22
    Zazwyczaj kupuje ciuchy. Ostatnio upatrzyłam sobie fajną sukienkę wieczorową [url=http://...]link https://kochamcieszycie.pl/pl/p/Sukienka-Koktajlowka-Granatowa/84[/url] Nie kupowałam tam jeszcze ale mają fajne ubrania. Coś w moim stylu.
    Cytuj
  • mrozik00 8 sty 2016, 12:52
    Ja kupuje wszystko przez internet. Ostatnio przy remoncie łazienki wszystko zamawialiśmy nawet Villeroy & Boch umywalka przyszła stamtąd, bez problemów, zniszczeń, wszystko szybko i na kiedy potrzebowaliśmy. Myślę, że to najszybszy i najwygodniejszy sposób na zakupy
    Cytuj
  • bialas834 12 sty 2016, 11:11
    Przez internet kupuję coraz więcej ponieważ nie mam czasu na zwykłe, tradycyjne zakupy. Prezenty, ubrania, kosmetyki, wyposażenie domu, zabawki dla dzieci. Takie zakupy są szybsze i tańsze
    Cytuj
  • veganka 26 sty 2016, 12:45
    bialas834 napisał:Przez internet kupuję coraz więcej ponieważ nie mam czasu na zwykłe, tradycyjne zakupy. Prezenty, ubrania, kosmetyki, wyposażenie domu, zabawki dla dzieci. Takie zakupy są szybsze i tańsze
    ja też podobne zakupy robie przez internet, tak jest szybciej i wygodniej, nie ma co się oszukiwać, ja pamiętam ile czasu zaoszczędziłam robiąc zakupy na święta dla rodzdiny.
    Cytuj
  • Avariel3 26 sty 2016, 19:24
    U mnie kupuje się wszystko oprócz jedzenia. Sporo można oszczędzić
    Cytuj
  • Megan19 28 sty 2016, 15:52
    Ja praktycznie wszystko. Mogliby jeszcze żywność wprowadzić w moim mieście
    Cytuj
  • veganka 29 sty 2016, 9:33
    a jak z zabawkami dla dzieci, kupujecie dzieciom zabawki przez internet?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów