Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 35

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lord10 6 lip 2016, 13:12
    Przez internet kupuję przeważnie buty, gry, książki, czasem coś niestandardowego uśmiech buty to z różnych sklepów na allegro , gry i książki często empik, ostatnio trochę zakupów zrobiłem też z artykulypropagandowe.pl , gdy kupowałem trochę ceramiki i kieliszków w patriotycznych wzorach do kuchni i flagi do samochodu.
    Cytuj
  • Jahsiu 15 lip 2016, 22:46
    ekspres do kawy, pościel. Najwięcej oczywiście ubrań
    Cytuj
  • Popek125 26 paź 2016, 20:57
    Ubrania jakieś. Spodnie i bluzę
    Cytuj
  • wy_pasionek 27 lis 2017, 19:43
    Jeszcze 2-3 lata temu, miałem wielkie obawy co do kupowanie w Internecie, więc tego nie robiłam. Ale w końcu przekonałam się i kupiłam sobie pierwszą bluzkę w sklepie internetowym, wszystko odbyło się bez przeszkód, więc teraz już dosyć często robię zakupy w sieci. Przekonałam się nawet do Allegro, gdzie często kupuję tanie ubrania dla moich dzieci.
    Cytuj
  • alicjana1 1 gru 2017, 13:06
    Ja nadal nie potrafię kupować ubrań przez internet boje się, że nie będzie pasowało. Muszę tradycjonalnie przymierzyć i zobaczyć jak dane ubranie prezentuje się na mnie.
    Cytuj
  • truska 9 gru 2017, 17:13
    wszystko kupuję uśmiech w listopadzie kupilam już większość prezentów, trzeba uważać bo wiem że łatwo się naciąć i stracić grubą kasę, dobry antywirus nie tylko na kompie to wg mnie obowiązek, chyba ze ie zaeży nam czy nasze konto bankowe jest bezpieczne, ja mam g datę IS na wszystkich urządzeniach, rodzicom też zainstalowałam, oni się dorwali zakupów przez neta i zawsze się zastnawiam czy ktoś ich nie naciągnie, staram się ich przestrzegać przd podejrzanie tanimi ofertami i jak na razie problemów ni emają
    Cytuj
  • luiza94 19 gru 2017, 8:35
    Ja właściwie wszystko kupuję przez internet uśmiech
    Cytuj
  • FreeStqwe 28 gru 2017, 14:08
    W dzisiejszych czasach przez internet kupuje się praktycznie wszystko. Ja tylko po żywność ruszam bezpośrednio do sklepu.
    Cytuj
  • Motedder09 28 gru 2017, 16:25
    Ja jestem starej daty i bardzo rzadko robię zakupy przez internet. Muszę coś namacalnie widzieć, żeby to dopiero zakupić.
    Cytuj
  • banato 7 sty 2018, 10:56
    Ja kupuję głównie elektronikę i gry przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów