Favore.plForumPozostałe tematy

Zamieniki do drukarek

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zamieniki do drukarek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • lotosa 19 paź 2017, 20:56
    używacie zamienników do drukarki? Co sądzicie o ich jakości? Jest sens przepłacać za oryginalne tusze?
    Cytuj
  • tartinka 14 lis 2017, 21:46
    używam, nie widzę sensu w przepłacaniu skoro mogę mieć podobną jakość dużo taniej. Swietnie i niedrogie są marki actis, jak do tej pory mnie nie zawiodły
    Cytuj
  • wy_pasionek 27 lis 2017, 19:50
    Może i zamienniki są tańsze, jednakże możemy dzięki nim wydrukować mniej stron. A i jakość także trochę do życzenia pozostawia. Więc ja wole zapłacić nieco więcej, ale kupić sobie nowy tusz. Może się mylę, ale drukuje dosyć dużo i z tego względu opłaca mi się to bardziej (zwłaszcza pod względem jakości)
    Cytuj
  • tartinka 29 lis 2017, 12:33
    skąd ta pewność że mniej stron? Ja drukuję na actisach i wydajnoć jest podobna, za powiększoną pojemność płacę i tak mniej niż za mniejszą pojemność oryginaów
    Cytuj
  • martakol 1 gru 2017, 8:16
    ja również używam zamienników i dlaczego nie korzystać jeżeli działają.
    Cytuj
  • izapixi 7 gru 2017, 11:52
    Dobre zamienniki są podonej jakości do oryginalnych tuszy czy tonerów, nie warto kupować mega tanich bo można się rozczarować jakością, active jet, actis są ok.
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 9:11
    Słyszałam, że takie napełnianie może zniszczyć drukarkę, ale no wiem, że niektórzy tak robią i jest ok - jest jakieś ryzyko. Zawsze możesz spróbować, teraz drukarki są tanie. Jeżeli dobrze trafisz z modelem, to tusz wcale nie musi być taki drogi, a na dodatek naprawdę może być wydajny.
    Cytuj
  • izapixi 25 sty 2018, 12:22
    Też bym się nie bawiła w takie napełnianie, wolę kupić dobry, sprawdzony zamiennik, który wcale nie musi być drogi
    Cytuj
  • izabela88 29 sty 2018, 20:21
    Ja nie używam zamienników, bo kiedyś taki kupiłam i mi nie działał skrzywienie
    Cytuj
  • kacper88 30 sty 2018, 22:54
    wolę dołożyć i kupić oryginalny tusz. W poprzedniej drukarce zdarzyło mi się tak, że tusz zamiennik zasechł i popsuł jakiś wałek. Drukarka nie do odratowania
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: witam wszystkich