Favore.plForumPozostałe tematy

Zamieniki do drukarek, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zamieniki do drukarek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • kava 17 lut 2018, 16:15
    oryginalny tusz też zaschnie jak drukarka nie będzie używana przez parę tygodni czy dłużej, sama kiedyś zostawialm tak drukarkę, ale na szczęscie po paru przeczyszczeiach już drukuje ok, kupuję actisy i nic sie nie dzieje
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 23:18
    tylko oryginały słono kosztują, dla mnie to bez sensu, tym bardziej ze dobry zamiennik to jak oryginał drukuje, ja bym nie potrafiła odróżnić co było czym drukowane
    Cytuj
  • super_Majka 23 lut 2018, 15:58
    Zamienniki często nie odbiegają jakością od oryginałów a są o wiele tańsze. Ja takie stosuje i jestem zadowolona. Byłam najpierw zaskoczona a potem zła na siebie jak zobaczyłam ile pieniędzy udało mi się zaoszczędzić.
    Cytuj
  • kara0903 9 mar 2018, 19:02
    Na pewno nie jest to branża w której się znam. Liczę na to, że ktoś przedstawi swoje zdanie w danej sprawie.
    Cytuj
  • aleksis 13 mar 2018, 11:38
    super_Majka napisał:Zamienniki często nie odbiegają jakością od oryginałów a są o wiele tańsze. Ja takie stosuje i jestem zadowolona. Byłam najpierw zaskoczona a potem zła na siebie jak zobaczyłam ile pieniędzy udało mi się zaoszczędzić.
    dokładnie, może te bardzo tanie sa słabszj jakości ale ja akurat takich nie kupuję, actisy mi się sprawują bardzo dorbze, wydruk mnie w 100% zadowala a ile pieniędzy zaoszczedziłam
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: witam wszystkich