Favore.plForumPozostałe tematy

Zbieracie punkty payback?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zbieracie punkty payback?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • marsjanin 27 sty 2011, 0:49
    Już wiele razy ktoś mi proponował kartę payback, nie chciałem głównie dlatego, ze się zawsze spieszę, ale zastanawiam się czy to ma w ogóle sens? Zbieracie te punkty? Czy to sie w ogóle opłaca?
    Cytuj
  • Specyfinder 27 sty 2011, 7:06
    Mnie szczerze mówiąc szlag trafia jak w każdym sklepie, na stacji, w kinie słyszę: zbiera pan punkty? Oszaleć można. juz to widze jak wszyscy chcą mnie nagradzaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Cloudy 27 sty 2011, 8:12
    Ja zbieram, mam kilka takich kart i co mi szkdozi wyciągnąć przy płaceniu, płace tyle samo z kartą czy bez, a za punkty mogę sobie wybrac nagrodyuśmiech
    Cytuj
  • 77henry 27 sty 2011, 9:59
    Coś tam zbieram, ale jeszcze żadnej nagrody nie dostałem. Nawet nie wiem ile tych punktów mam... Moim zdaniem to sieopłaca jesli ktoś dużo jeździ, ale nie wiem nawet co z tym dalej robić.
    Cytuj
  • marsjanin 27 sty 2011, 11:02
    To proste - płacąc w różnych punktach pokazujesz kartę i nabijają ci punkty, potem możesz sobie ywbrać nagrode z katalogu, gdzie każda rzecz ma podaną wartość w punktach. Jak powiesz to ci sprawdza przy kasie ile masz na karcie punktów w danym momencie, powinni tez mieć katalog z tymi nagrodami albo przyślą do domu.
    Cytuj
  • Eli2010 27 sty 2011, 12:49
    Jesli sie regularnie korzysta z firm, w których obowizauje payback to na pewno się opłacauśmiech To działa też w Orange, Realu, Empiku i gdzieś tam jeszcze. Natomiast jak raz na ruski z tych firm korzystasz to nie ma sensu. Zresztą te punkty chyba przepadają po 3 latach jeśli ich nie spozytkujesz.
    Cytuj
  • freshuser 27 sty 2011, 14:46
    Czyli decyduję się na taka kartę i jestem przywiązany żeby w tych a ni innych miejscach robic zakupy tak? To nie dla mnie nie będe potem leciał z wywalonym jęzorem do sklepu, który mam daleko żeby mi tylko punkty nabili.
    Cytuj
  • MemoNemo 27 sty 2011, 18:10
    No przecież dokładnie o to chodzi w programach lojalnościowychuśmiech Dostajesz nagrody za to, że zostajesz lojalnym klientem danej firmy i zwiększasz jej zyski. Zasada prosta jak konstrukcja cepa.
    Cytuj
  • Bancroft 27 sty 2011, 21:33
    Czy to się opłaca? Jeśli i tak kupujesz w danym sklepie, tankujesz na tej samej stacji to rzeczywiście możesz mieć dodatkowy bonus. Ale czasem to działa jak pułapka - uzależniają Cię od siebie i np kpujesz więcej tylko dlatego, że chcesz mieć konkretną nagrode i musisz uzbierać wiecej punktów. O tym trzeba pamiętać.
    Cytuj
  • Domatorres 27 sty 2011, 21:58
    Ja zbieram z żoną. Trochę punktów juz mamy i obliczyłem, że tankujac jak zwykle za rok będzie mozna sobie wybrać jakiś konkretny sprzętuśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum