Favore.plForumPozostałe tematy

Zioła w ogródku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zioła w ogródku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • roxanna 22 lip 2010, 15:47
    Ktoś się orientuje jak wygląda sadzenie i hodowla ziół w ogródku przy domu? Nie wiem czy sadzenie ich w ziemi coś zmieni, czy może zostać przy doniczkach w kuchni tak jak to od dawna robię?
    Cytuj
  • Aubiergine 24 lip 2010, 18:52
    Zawsze w ogrodzie lepiej Ci urosną rośliny, ale to może wymagać więcej zachodu, bo niektore rośliny lubią słońce, inne cień, a większość ziół to chyba sporo światła, ale niezbyt mocnego, bo są delikatne no a w domu to zawsze możesz je osłonić. Ja w każdym razie mam miętę i melisę w ogródku, a w doniczce bazylię, rozmaryn i oregano uśmiech
    Cytuj
  • super_wojtek 26 lip 2010, 22:04
    Moja żona też hoduje zioła w ogródku, Była na tyle sprytna, że powsadzała doniczki do ziemi przymrużenie oka Wyglądają na gruntowe, a w każdym momencie można z ziemi wyciągnąć - zmienić położenie itp...
    Cytuj
  • franusia 26 lip 2010, 23:38
    Bardzo fajny pomysł z tymi doniczkami, zamierzam sobie zrobić takie coś w domu, bo ogródka z prawdziwego zdarzenia niestety nie posiadam. Ale zioła w kuchni to podstawaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilijka 27 lip 2010, 0:30
    A czy takie zioła kupuje sie jako nasionka czy juz gotowe krzaczki się przesadza?
    Cytuj
  • Hunny8 9 paź 2010, 15:21
    Orientujecie się czy można sobie posadzić różne rodzaje ziół w jednej skrzynce? wiem że kwiatki różne nie lubią stać razem w jednym wazonie, a takie "sadzonki"?
    Cytuj
  • stokrotka362 28 mar 2013, 20:13
    Wg mnie nic nie stoi na przeszkodzie aby zioła rosły w jednej skrzynce, fajne mają
    Cytuj
  • ZoHaHa 17 kwi 2013, 19:43
    ja też mam w doniczkach w kuchni na oknie i jakoś rosną, gdybym miała możliwość to wystawiłabym na balkon, zawsze to wiecej światła. Oczywiście jeżeli na balkonie jest świeże powietrze a nie spaliny. Jeśli masz możliwość siania w ogródku to czemu nie, na pewno szybciej wyrosną i nie bedziesz musiała podlewać tak często jak w domu przymrużenie oka
    Cytuj
  • kifonda 30 lip 2015, 23:49     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2015, 10:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Pytaj na forach ogrodniczych. Albo szukaj na stronie Obi. Dobrze, że się na to decydujesz, bo świeże zioła to coś, co warto mieć w swoim domu i się o to postarać.
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:46
    Z ziół to ja mam tylko miętę w ogródku uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: Portale randkowe