Favore.plForumPozostałe tematy

Zlewozmywak do kuchni

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zlewozmywak do kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • kubakos 26 mar 2019, 9:36
    Witajcie zastanawiamy się z żoną czy wybrać zlewozmywak jednokomorowy czy też dwukomorowy, a może jednokomorowy z mała komorą na sztuczce? Dodam że mamy zmywarkę także która opcja będzie wygodniejsza?
    Wcześniej mieliśmy dwukomorowy.
    Cytuj
  • Marcinbee 26 mar 2019, 10:02
    U nas też jest jednokomorowy i w zupełności nam wystarcza nawet a nie mamy zmywarki. Naczynia na bieżąco staramy się myć żona ma uczulenie na jakiekolwiek naczynia zalegające we zlewie także zawsze na bieżąco myjemy. Na łazienka plus kupowałam też jakiś czas temu nowy kran do kuchni też w kolorze białym.
    Cytuj
  • kubakos 26 mar 2019, 10:58
    A ma ktoś może jednokomorowy, ale z małą komorą na sztućce?
    Myślimy również nad takim rozwiązaniem, moja mama mówi, że będziemy żałować jak postawimy na jednokomorowy zlew.
    Cytuj
  • malamiii 26 mar 2019, 11:05
    kubakos napisał:A ma ktoś może jednokomorowy, ale z małą komorą na sztućce?
    Myślimy również nad takim rozwiązaniem, moja mama mówi, że będziemy żałować jak postawimy na jednokomorowy zlew.
    Miałam coś takiego przez chwilę w wynajmowanym mieszkaniu. Ani razu go nie używała!
    Naczynia, sztućce itd od razu trafiały do zmywarki, bo po co wrzucać do zlewu, a później to wkładać do zmywarki wydaje się bez sensu.
    Jeśli o mnie chodzi to polecam Ci te jednokomorowe z Łazienka Plus. Sklep sprawdzony posiada mnóstwo pozytywnych opinii.
    Cytuj
  • Armani39 23 gru 2019, 8:02
    Zależy ile masz miejsca wolnego. Ja wybierałabym dwukomorowy.
    Cytuj
  • posejko 28 mar 2021, 20:23
    mamy zmywarkę więc już nie muszę mieć dwukomorowego zlewozmywaka. Mamy jednokomorowy okrągły zlewozmywak. Jakby ktoś szukał dobrej baterii polecam Sotbe. Zadowolona jestem bardzo , porządna bateria no i mega nowoczesna
    Cytuj
  • milla88 22 sie 2021, 23:11
    Potwierdzam sotbe to doskonała marka, baterie solidne, dają na nie 5 lat gwarancji. Mamy tez właśnie od nich baterie w domu
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum