Favore.plForumPozostałe tematy

Zwierzę dla małego dziecka, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zwierzę dla małego dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • konto_usuniete_137444 31 maj 2015, 23:40
    Zdecydowanie pies~! Przeczytałam dziś artykuł o tym, dlaczego warto mieć psa i moim zdaniem to po prostu genialne! Poczytaj sobieL http://destrudo.pl/pies-warto-miec-psa/. Pies może nawet wyczuć choroby i swojego wlaściciela - to neisamowita więź i niesamowity dar.
    Cytuj
  • LeczniarK 1 cze 2015, 11:06
    Jasne, że pies! Ale pies jest dla całej rodziny i pod opieką całej rodziny.
    Cytuj
  • Ecia 1 cze 2015, 22:25
    Kiedyś myślałam, że to dobry pomysł, bo dziecko się uczy odpowiedzialności...
    Ale kiedy to jest dla niego prezent, może to potraktować jako zabawkę
    Cytuj
  • pistacja 9 cze 2015, 8:37     (ostatnio zmieniony przez autora 16 cze 2015, 9:26, w całości zmieniany 2 razy)
    Myślę, że najlepszy będzie mały psiak rasy [url=http://sprzedajemy.pl/temat/york+biewer]york biewer[/url]. U moich znajomych świetne podejście do maluszków ma też maltańczyk.
    Cytuj
  • kisiel123 12 cze 2015, 10:33
    Proponuję rybki. Najbezpieczniejsza opcja i dla zwierzęcia i dla dziecka.
    Cytuj
  • mjeszt 12 cze 2015, 13:18     (ostatnio zmieniony przez autora 12 cze 2015, 13:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Albo papugę nimfę. Bardzo fajne zwierzątko. Sam taką jedną posiadam i przy odrobinie cierpliwości to można ją wielu rzeczy nauczyć uśmiech Np. moja potrafi pogwizdywać w rytm, który ją nauczyłem oraz potrafi zrobić orzełka tzn. wyciągnąć skrzydła i patrzeć w lewo lub w prawo uśmiech
    Cytuj
  • losia 20 cze 2015, 22:17
    Myślę,żebyście na początek kupili rybki ze względu na to, że będą one dla niej ciekawe, a nie będzie mogła ich męczyć. wracając do tego dlaczego nie inne zwierzątko, male dzieci mają tendencje do męczenia zwierzaków, do ściskania duszenia itp Zwierzę się męczy i w pewnym momencie może w swojej obronie podrapać albo ugryźć więc odradzałabym chomik, króliki, koty itp zwierzątka
    Cytuj
  • aserehe 17 paź 2016, 22:02
    Czasem tak jest że jak dziecko się rodzi to jest już jakiś zwierzaczek. Ja jestem zwolenniczką, uważam że z kontaktu ze zwierzakiem zawsze wynika coś pozytywnego. A jeśli szukacie fajnych sposobów na spędzanie wolnego czasu z dzieckiem, to koniecznie odwiedzcie blog Olomanolo, znajdziecie tam wiele fajnych wskazówek uśmiech
    Cytuj
  • bartez86 3 lut 2017, 14:58
    Zwierzak nie może być prezentem. To musi być przemyślana decyzja
    Cytuj
  • jackowskyy 8 lut 2022, 11:25
    gdzie kupujecie akcesoria dla swoich zwierzaków? typu miski, pojemniki na karmę?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum