Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Aranżacja kuchni, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aranżacja kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emilly 14 wrz 2016, 11:38
    Jeśli chodzi o meble czy robione na zamówienie u stolarza czy też modułowe - to wybór jest indywidualny, jednak nie zawsze meble robione na wymiar są droższe od tych gotowych. I nie ma potrzeby demonizowania ich cen.
    Co do samej aranżacji kuchni, teraz pomysłów jest cała gama - ładne te płytki z propozycji kolegi wyżej, kuchnia w bieli jest zawsze elegancka. Innym fajnym pomysłem na aranżację ściany w kuchni może być imitacja małych płytek - w postaci płytki bazowej Mourina. Jeśli chodzi o tapety w kuchni, to nie jest to według mnie najlepszy pomysł.
    Cytuj
  • bartlomiej1982 19 wrz 2016, 11:59
    Meble u stolarza, wcale nie muszą być bardzo drogie. Wystarczy wycenić projekt u kilku i wybrać tego, który oferuje najlepszą cenę, ale też sprawdzić o nim opinie. Jak tak zrobiłem zamawiając szafki kuchenne i muszę przyznać, że wyceny mnie szokowały, bo różniły się o około 4 tysiące złotych (to są przecież właściwie wszystkie sprzęty kuchenne).
    Cytuj
  • 20 wrz 2016, 12:53
    Dalej się temat toczy omijając setno sprawy. Cały czas jest dyskusja czy modułowe są droższe czy tańsze od robionych u stolarza. Ktoś tu pisze o kuchni za 4 tysie i twierdzi że jest tańsza od modułowej. Ale ceny modułowych kuchni zaczynają się od 1800 zł i teraz mi powiedzcie, który stolarz zrobi taniej. Nie wnikam w jakość, rodzaj płyty ( chodź 90% stolarzy daje zwykłą wiórówę pod szafkę zlewozmywakową jak najtańszy chłam z marketu a kasuje grube tysie ) opieram się tylko na cenie. Jak się przypatrzycie na zrobione kuchnie przez waszych stolarzy i sobie porównacie to zobaczycie za jaki chłam zapłaciliście jaką kasę - problem polega nie wiedzy i tu was kasują bo jej nie macie a ci co mają robią mądrze i mają kaskę w kieszeni. Przykład: nasz ostatni Klient robił sobie kuchnie sam - miał wenę i działał. Za komplet szafek w szwedzkiej sieciówce zapłacił 2500 zł, do tego blat 750 zł już mu przycięli pod kątem też w jednej z większych hurtowni. Kuchnia go wyniosła 3500 zł z pierdołami typu uchwyty, amorki, prowadnice, cokół. Kuchnia standardowa w bloku 8 m2. Meble i blat w typowej L - ce. Fakt, że trochę po kombinował, po dopasowywał ale ma? - ma. Trzech stolarzy mu to wyceniało na od 5700 do 7200 zł i nie ze stolicy bo ci to dopiero kasują.
    Cytuj
  • makalica87 26 wrz 2016, 11:08
    Ja jestem oczarowana meblami kuchennymi z Kalwarii uśmiech
    Cytuj
  • Camilloaa 28 wrz 2016, 16:05     (ostatnio zmieniony przez autora 30 wrz 2016, 13:29, w całości zmieniany 2 razy)
    A czy jakieś fajne witryny kuchenne jesteście w stanie polecić? Czy np. takie byłyby Waszym zdaniem ok http://countryavenue.com/pol_m_Produkty_Meble_Witryny-322.html
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 11:02
    Camilloaa napisał:A czy jakieś fajne witryny kuchenne jesteście w stanie polecić? Czy np. takie byłyby Waszym zdaniem ok http://countryavenue.com/pol_m_Produkty_Meble_Witryny-322.html
    Bardzo fajne
    Cytuj
  • joamin2 19 sty 2017, 21:13
    Ja się w 100 procentach zgadzam z poprzednikiem uśmiech
    Cytuj
  • Pesso 26 sty 2017, 23:53
    Przymierzam się powoli do remontu kuchni, jako że mieszkanie jest zrobione na taki stary, lekko zaniedbany styl, to chciałabym, żeby kuchnia też była zachowana w tych klimatach, dlatego rozważam przede wszystkim tzw rustykalny styl, generalnie chodzi mniej więcej o coś takiego jak jest przedstawione tutaj [url=http://...]link http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/kuchnia/styl-rustykalny,ta3:22.html[/url] chciałbym przy tym położyć na ścianie płytę imitującą cegły, bo na zdjęciach wygląda to rewelacyjnie takie surowe połaczenie, zastanawiam się jednak jak to jest w rzeczywistości, czy również wygląda to w ten sposób i jak sprawdza się to w praktyce, czy da się z tego zmyć jakieś plamy po tłuszczu itp?
    Cytuj
  • zonja 3 lut 2017, 19:30
    Ja swoje meble zamawiałam w Agacie i jestem z nich bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na systemowe i fajnie nam się zabudowała kuchnia.
    Cytuj
  • Andrzej1259 7 lut 2017, 12:01
    Taka płyta emitująca cegłę to bardzo fajny pomysł. Ja mam pomiędzy meblami płytę szklaną z nadrukiem roślin. Też fajnie wygląda. Do tego granitowy blat. Kupiłem również granitowy zlew od Kernau. Przynajmniej nie będzie się rysował. Wszystkie meble mam na wymiar pod zabudowę. Przynajmniej w pełny wykorzystam przestrzeń kuchenną.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybór mieszkania