Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Aranżacja kuchni, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aranżacja kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Magdalenka12 25 lut 2017, 21:27
    Meble to różnie, sporo w Ikei kupiłam. A ozdoby i dekoracje czy akcesoria kuchenne to w Duce większość uśmiech bardzo mi się ich styl podoba. No i mozna online zamawiac, A w ikei nie wielki uśmiech
    Cytuj
  • 28 lut 2017, 11:29
    Stolarz zawsze będzie droższy niż meble modułowe, po prostu
    Cytuj
  • Fin 28 lut 2017, 13:39
    Ale za to stolarz zabuduje kazdy centymetr.
    Cytuj
  • pablos09 1 mar 2017, 22:41
    I o to właśnie chodzi przymrużenie oka
    Cytuj
  • Inny6 2 mar 2017, 23:08
    Ważne, żeby podobało się temu, kto będzie tam mieszkał.
    Cytuj
  • Sebastian1578 30 mar 2017, 9:26
    Ja uważam, że minimalistyczne kuchnie są naprawdę bardzo dobre. Trzeba tylko umieć odpowiednio dopasować meble do przestrzeni, jaką mamy. Jeżeli mamy jeszcze sprawdzonego stolarza to naprawdę można stworzyć ładą kuchnię. Ja podczas projektowania swojej to korzystałem z pomocy serwisu Max Kuchnie. Mieli tam mnóstwo przydatnych porad oraz sprawdzone studia mebli. Z jednego z nich właśnie korzystałem. Przyjechali, pomierzyli, doradzili i wykonali w krótkim czasie. Efekt bardzo mi się podoba.
    Cytuj
  • veganka 10 maj 2017, 11:15
    ja w kuchni zamontowałam pod szafkami listwy podszafkowe, bardzo fajnie doświetlają blaty w kuchni, bo światło górne nie docierało do tych najbardziej schowanych powierzchni, teraz już nie mam takiego problemu.
    Cytuj
  • Swojezdanie 6 cze 2017, 12:56
    To prawda - w Internecie jest wiele interesujących porad. Na Pinterest jest sporo z wnętrz.
    Cytuj
  • kokoroko2 22 sie 2017, 14:00
    Planujesz projektować samodzielnie czy skorzystać z profesjonalnej pomocy? Ja chciałbym urządzić mieszkanie w stylu minimalistycznym, surowym, ale chyba sam się tego nie podejmę. Chciałbym się zainspirować realizacjami tego projektanta wnętrz z Łodzi [url=http://www.inter-your.pl/]link http://www.inter-your.pl/[/url].
    Cytuj
  • adammaj 5 wrz 2017, 9:25
    ja meble na wymiar wybierałam z artcore, mam niestety kuchnię aka niewymiarową troche, ale udało się jakoś ładnie to zaaranżować
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybór mieszkania