Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Aranżacja kuchni, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aranżacja kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • otojestkasia 8 wrz 2017, 21:51
    A wolicie kuchnię otwartą czy zamkniętą? Ja zdecydowanie wolę zamkniętą. Czuję się w niej bardziej komfortowo. Dlatego kupiłam składaną ścianę swg 120 firmy sowan i wstawiłam ją między kuchnią a salonem. Montaż był dziecinnie prosty, a ścianka naprawdę zdaje egzamin.
    Cytuj
  • Selenaa 10 wrz 2018, 9:25
    Zawsze warto rozejrzeć się też po internecie, tam też możecie znaleźć wiele ciekawych mebli. Ja ostatnio znalazłam firmę nolte-kueche, czytałam, że mają bardzo fajnych projektantów, doradzają, pomagają, świetnie aranżują wam meble kuchenne. Zawsze możecie też zobaczyć każdą ekspozycje na żywo w salonie Nolte w Domotece.
    Cytuj
  • shogue 12 wrz 2018, 13:19
    Warto pamięta o zamontowaniu paneli oświetleniowych pod szafkami w kuchni. Takie activejety przydają się bardzo podczas gotowania.
    Cytuj
  • stonegranit 11 mar 2019, 11:34
    Modułowe mogą być tańsze niż u stolarza! Ale:
    Zawsze się trzeba zastanowić z jakich materiałów sa zrobione np. grubość płyty .
    Czy są dopasowane do krzywych ścian?
    Ile kosztuje montaż ?
    idt.itd
    Jednym słowem. Meble meblom nie równe a że tak samo wyglądają to nic nie znaczy. Jedne postoją z 10 lat a drugie po dwóch będą do wymiany
    Cytuj
  • Miroslaw_76 13 mar 2019, 14:15
    Bardzo fajnie urządzona. Podoba mi się taki styl w mieszkaniu. My z żoną myślimy o remoncie kuchni, ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji, jak ona będzie konkretnie wyglądała.
    Cytuj
  • Luiziana 21 maj 2019, 15:48
    witam a co powiecie na dobór urządzeń w kuchni ? właśnie remontuję dom i zastanawiam się nad praktyczną rzeczą do kuchni tj zmywarką. Słyszałam że Electrolux robi bardzo dobry sprzęt a zmywarek mają ileś rodzai. Może ktoś coś by mi polecił ?
    Cytuj
  • Lozo32 24 maj 2019, 9:45
    Też się zastanawiam nad Electroluxem. Czytałam o tym systemie ComfortLift, to może być bardzo praktyczne bo często bolą mnie plecy i każdorazowe schylanie się powoduje u mnie ból. Słyszałyście o tej opcji?
    Cytuj
  • Luiziana 24 maj 2019, 16:11
    właśnie słyszałam, że Electrplux zrobił taki Comfortlift i kusząca gto propozycja, a jeszcze obiło mi się o uszy że jest taki patent AirDry co po skończonej pracy sama się otwiera zeby dosuszyc naczynia. Tez super sprawa bo nnie trzeba wycierac uśmiech. No mam zagwozdkę bo wybór jest tylko na o się zdecydować ?
    Cytuj
  • Masa 27 maj 2019, 19:50
    Ja wywaliłem starą kuchenkę gazową i wstawiłem do kuchni indukcję. Postawiłem na electrolux 800 SENSE SenseFry, fajne funkcje ma i dobrze się na niej gotuje.
    Cytuj
  • Lilka32 31 maj 2019, 23:31
    A jak piekarniki electroluxa? jeden mi się bardzo podoba z serii 900 PRO SteamPro można w nim gotować na parze! może ktoś ma? powie coś więcej?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybór mieszkania