Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Balustrady do samodzielnego montażu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Balustrady do samodzielnego montażu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • vikuska 17 mar 2015, 17:51
    Czy ktoś z Was montował sobie sam zakupione gotowe elementy balustrad? Czy to jest trudne? Pytam, bo znalazłam ciekawą ofertę balustrad ze stali nierdzewnej.
    Cytuj
  • wiktora-kowalska 24 mar 2015, 18:04
    Często jak kupujesz takie balustrady systemowe jak to obsługa informuje jak wszystko po składać, że się tak wyrażę "do kupy", często też załączają instrukcję montażu.
    Cytuj
  • Arteferro 5 maj 2015, 13:51
    witam,
    lider w produkcji i sprzedaży włoskich profili samonośnych do samodzielnego montażu.
    Zapraszamy na nasz profil i zachęcamy do kontaktu - darmowa wycena, doradztwo.
    Cytuj
  • szafranka 13 maj 2015, 11:24
    Wydaje mi się, że jak wykonasz taką balustradę z firmą posiadającą takie [url=http://]wykrojniki[/url] będzie ona wyglądała na bardziej estetyczną i bardziej dopasowaną.
    Czasami takie usługi nie są droższe od tych gotowych rozwiązań!
    Cytuj
  • roman_sz 23 cze 2015, 15:46
    Samodzielny montaż balustrady nie jest wcale trudny. Rok temu zamówiłem akcesoria do samodzielnego montażu balustrady z prętami. Dział handlowy na etapie składania zamówienia wycenił mi całość, dobrał mi wszystkie potrzebne elementy, dzięki oraz poinstruował jak złożyć je w jedną całość. Elementy konstrukcyjne (słupki, pręty) otrzymałem przycięte pod mój wymiar, a pozostałe akcesoria (kolanka, zaślepki, podpory poręczy itp.) wystarczyło zamocować śrubkami bądź wkleić.
    Cytuj
  • sillisicilly 5 cze 2016, 23:28
    Dokładnie! Daję przykład-jako silna, niezależna kobieta z kotem przymrużenie oka przy niewielkiej pomocy chłopaka i wiertarki zamontowałam balustradę ze stali nierdzewnej <duma> Gdybym miała polegać tylko na nim to boję się że rok mógłby nie wystarczyć. Tak więc każdy facet bez problemu powinien sobie z nią poradzić, montaż jest dziecinnie prosty- takie trochę więsze lego. Nie wiem gdzie Roman zamawiał balustradę ale ja miałam z Eskatt.pl. Sama sobie wybrałam, zamówiłam i (prawie) sama zamontowałam. O! I sprawuje się świetnie. Czytałam na innych forach że może się kiwać- u mnie jest wszystko stabilne, myślę że brak stabilności może wynikać ze złego sposobu montażu.

    roman_sz napisał:Samodzielny montaż balustrady nie jest wcale trudny. Rok temu zamówiłem akcesoria do samodzielnego montażu balustrady z prętami. Dział handlowy na etapie składania zamówienia wycenił mi całość, dobrał mi wszystkie potrzebne elementy, dzięki oraz poinstruował jak złożyć je w jedną całość. Elementy konstrukcyjne (słupki, pręty) otrzymałem przycięte pod mój wymiar, a pozostałe akcesoria (kolanka, zaślepki, podpory poręczy itp.) wystarczyło zamocować śrubkami bądź wkleić.
    Cytuj
  • klaudynka111 8 kwi 2019, 19:10
    Mam złota rączkę w domu na szczęście i sam sobie zamówił w centrum serwisowym Nova Trading rurki ze stali nierdzewnej. W centrum wszystko docięli mu tak jak chciał. I balustrada gotowa. Wyszło to nasz naprawdę fajne pieniądze.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum