Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Balustrady szklane, czy może ze stali nierdzewnej

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Balustrady szklane, czy może ze stali nierdzewnej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lukasza 17 gru 2014, 10:31
    Jestem na etapie wyboru balustrad na schody oraz na balkon. Stąd moje pytanie, jakie byście polecali, ze stali nierdzewnej, czy raczej szklane? Może ktoś niedawno miał podobny dylemat i jest w stanie coś doradzić?
    Cytuj
  • mp-bud 22 gru 2014, 11:55
    Połącz szkło ze stalą i będzie efektownie. Przykładów w necie Masz wiele. Po co się męczyć i wybierać szkło czy metal? Zastosuj obie.
    Cytuj
  • vortex 30 mar 2015, 13:09
    Poszperałem co nieco w necie i znalazłem to:
    balustrady-glaswerk
    Świetnie wyglądają te szklane balustrady, wystarczy spojrzeć.
    Wybór oczywiście należy do ciebie, ale ja bym wybrał szkło- świetnie wygląda.
    Cytuj
  • Agna 4 kwi 2015, 20:40
    A drewno bierzesz pod uwagę?
    Cytuj
  • Natsan 8 kwi 2015, 13:22
    Jeżeli ja bym miała decydować jeszcze raz do siebie to wybrała bym szklaną bo to wygląda genialnie, z tym, że w moich czasach (jak się budowałam) nie było jeszcze takiego wyboru i takiej techniki w wytwarzaniu. Jakiś czas temu przeglądałam sobie w vetro tego typu balustrady i bardzo fajnie to wygląda, tylko należy pamiętać o jednym szklana balustrada nie zawsze pasuje do każdego typu domu, więc to też warto wziąć pod rozwagę przy wyborze.
    Cytuj
  • Arteferro 5 maj 2015, 13:29
    Zapraszamy do darmowej konsultacji + darmowa wycena elementów balustradowych.

    Zapraszamy na nasz profil!

    Arteferro
    Cytuj
  • ola_s 23 cze 2015, 16:09
    Wybór balustrady jest sprawą indywidualną i zależy od gustu każdego człowieka. Przy wyborze należy jednak mieć na uwadze, że balustrada z prętami poziomymi, stanowiącymi jej wypełnienie, może być wykorzystywana przez dzieci jako drabina do wspinania. Rok temu z mężem montowaliśmy balustradę szklaną na tarasie. Wszystkie elementy do niej, łącznie ze szkłem, kupiliśmy w firmie ESKATT z Katowic. Na początku dział handlowy wycenił nam całą balustradę, następnie panowie przyjechali i zamontowali ją. Początkowo zastanawialiśmy się nad prostą balustradą z prętami do samodzielnego montażu, aby obniżyć koszty, ale ostatecznie stwierdziliśmy, że to zakup na lata, więc nie ma co na niej oszczędzać.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: meble do salonu